Top Channel/ “Në qeveri ka kriminelë”! Basha flet për p/ligjin e parandalimit të pastrimit të parave
02/12/2021 13:06

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News-Zgjedhjet e 6 marsit, emrat e PS/Kush janë kandidatët në bashkitë pa kryetarë
28/01 20:57
Top News-Berisha, të dielën në tjetër foltore! /Zgjedh demokratët e bashkisë së Vaut të Dejës
28/01 19:35
Top News – Zgjedhjet dhe votuesit për herë të parë, nisma ndryshe e KQZ
28/01 17:08
Top Channel/ Gjekmarkaj: S’ka asgjë më të dukshme se ajo që shihet
27/01 13:31
Top Channel/ Salianji: Këshillimi Kombëtar, instrumenti i talljes me qytetarët
27/01 13:24
Top Channel/ “S’më ul dot Basha në karrigen e fundit”/ Luan Baçi debat në Kuvend
27/01 13:23
Top Channel/ Berisha në Kuvend: Të hetohen kreu i Meduzës dhe pengu i tij Lul brava
27/01 13:22
Top Channel/ Tregu i ushqimit i pafiskalizuar, Braçe: Nga puna e bujkut po përfitojnë tregtarët
27/01 13:21
Top Channel/ Denaj: Fiskalizimi sjell formalizim dhe më shumë të ardhura
27/01 12:56
Top Channel/ “Ku është Rama?” Basha: Kryeministri lëviz me ‘charter’, Shqipëria në varfëri ekstreme
27/01 12:38
Top Channel/ Berisha rikthehet në Kuvend pas 4 muajsh: Erdha vetëm për popullin
27/01 11:59
Top Channel/ Fondi i garancisë sovrane për fermerët, Rama: Koha e shtetit shpëtimtar ka mbaruar
26/01 12:38
Top Channel/ Dy deputetët e opozitës “braktisin” mbledhjen dhe shkojnë të ngrohen tek kondicionerët
25/01 13:28
Top Channel/ Presidenti i ri/Rama: Do këshillohemi me qytetarët për një figurë moralisht normale
24/01 12:23
Top Channel/ Rama: Të angazhohemi shumë seriozisht
24/01 11:47
Top Channel/ Zgjedhjet e 6 marsit/ Rama: Punë kokë më kokë me njerëzit
24/01 11:40
Top/ Channel/ “Do t’i kërcejnë në kurriz njëri-tjetrit si rraqe rraqe kikio”/ Rama ironi me PD-në
24/01 11:39
Top Channel/ Rama:Tre liderë, njëri ‘grata’,tjetri ‘non grata’dhe i treti edhe‘grata’edhe‘non grata’
24/01 11:36
Top Channel/ “Përmbahuni në komisione”. Rama-socialistëve: Mos degradoni përballë të lajthiturve!
24/01 11:19
Top Channel/ Presidenti i ri?Rama: T’i japim popullit një njeri normal.S’do bjerë nga qielli, por…
24/01 11:17