Top Channel/ “Ne PS duhet të mbrojmë burrat nga gratë”, çfarë paralajmëron zv.kryeministrja Balluku
08/06/2024 15:08

Në Tiranë është prezantuar “Manifesti i Forumit të Gruas së Partisë Socialiste të Shqipërisë”, me mbështetjen e Fondacionit Friedrich Ebert Stiftung. Zëvendës/kryeministria Belinda Balluku thotë se është e rëndësishme që vendi ynë të shkojë përpara me fuqinë e gruas.

Top Channel/ Interpelancë me ministrin Gonxhe dhe Ina Zhupën: Raporti i UNESCO është kompleks
25/07 12:23
Top Channel/ ‘’KLSH, rekord raportimesh për 4 ditë, Ina Zhupa: Kuvendi të hapë dyert dhe të…
25/07 12:08
Top Channel/ Bardhi: Përmbush detyrimin tuaj, Nikolla: Komisioni i Ekonomisë të fillojë punën shpejt
25/07 11:54
Top Channel/ Braçe i prerë: KLSH s’është Gjykatë dhe Prokurori, por auditues i jashtëm!
25/07 11:53
Top Channel/ “E neveritshme, nivel ordiner”, Braçe përplaset me Bardhin, kreu i grupit të PD: Palaço
25/07 11:51
Top Channel/ Vokshi-Nikollës: Jeni për të respektuar çdo nen të rregullores, ndryshe jeni 1 shkelëse
25/07 11:41
Top Channel/ Braçe:S’ka ndodhur kurrë që një mazhorancë të shkarkojë kreun e KLSH, unë jam i kënaqur
25/07 11:39
Top Channel/ Trondit Sula: Vitin tjetër gjysma apo treçereku i këtij parlamenti nuk do të jetë…
25/07 11:32
Top Channel/ Spaho: Të paturp, silleni si palaço për të arritur qëllimin! Nikolla: kujdes fjalorin
25/07 11:30
Top Channel/ Bardhi I kthehet Shalsit: Jeni të paaftë! KLSH s’ka nevojë për avokatinë tuaj
25/07 11:26
Top Channel/ Shalsi-Bardhit: Sa zakon të keq ke! Po presim përgjigje për skandalin e Onkologjikut
25/07 11:21
Top Channel/ Bardhi kërkesë Nikollës: Mundëso mbledhjen e “Ekonomisë! Nesër të raportojë KLS
25/07 11:20
Top Channel/ Arben Pëllumbi: Nuk kemi një kod zgjedhor perfekt! I dhamë zgjidhje situatës së krijuar
25/07 11:07
Top Channel/ Çyrbja: Jam për listat e hapura, ishte sfitë për ata që ishin tek reforma zgjedhore
25/07 11:05
Top Channel/ Pakti për Kodin Zgjedhor, Qefalia: Jam i shqetësuar, do ishte më mirë sistem mazhoritar
25/07 10:56
Top Channel/ Pakti për Kodin Zgjedhor, Alibeaj: Deputetët mos lëpijnë atë që s’thuhet të kryetarëve
25/07 10:49
Top Channel/ Braçe kundër listave të mbyllura në zgjedhje: Jam për mazhoritar të pastër, do votoj…
25/07 10:48
Top Channel/ “Në Shqipëri presion drejtësisë”. Raporti i KE për sundimin e ligjit në vend
25/07 09:25
Top Channel/ PS-PD dakordësohen! Miratohet marrëveshja për votën nga jashtë, mbyllet 1/3 e listave
25/07 09:24
Top Channel/ PD-PS votojnë kodin zgjedhor! 1/3 e listës e mbyllur, hapet rruga votës së emigrantëve
24/07 22:56