Top Channel/ Në plazh mes pishave dhe plehrave/ Spille, zona bregdetare nuk pastrohet
29/07/2021 18:16

Plazhi i Spillesë është një nga plazhet më të bukura në bregdetin e Adriatikut, rrethuar nga pishat ai preferohet shumë veçanërisht nga familjarët që gjejnë qetësinë dhe freskinë e shumëdëshiruar në këto ditë shumë të nxehta korriku. Përshtypjet e pushuesve: “Kjo është perla e Shqipërisë. E gjithë Shqipëria është perlë.” “Rëra është e pastër. Bregdeti është i pastër. Fëmijët kanë ku të lozin. Shërbimi është shumë i mirë.”

Top News-Rama – Problemi të zgjidhjet me dialog, jo me demonstrim force
27/09 12:18
Top News-Rama- Jemi në dakadën ku shqiptarët në rajon janë faktor i rëndësishëm
27/09 12:15
Top News-Rama- Reciprociteti i targave me Serbinë, e drejtë legjitime e Kosovës
27/09 12:14
Top News – Rama- Marrëdhëniet mes dy qeverive, për t’u shërbyer qytetareve tanë
27/09 12:13
Top News-Nxënësit dhe studentët sigurojnë shëndetin/SIGAL UNIQA MBETET ZGJEDHJA E PARË
27/09 12:06
Top News – ‘Të vëmë në jetë marrëveshjet e përbashkëta’ / Kurti-mbledhje e dy qeverive në Nëntor
27/09 11:51
Top News- Kurti uron Ramën për qeverinë e re / Të punojmë për rritjen e mirëqënies së dy vendeve
27/09 11:50
Top News – Rama-Serbia të njohë realitetin në Kosovë / Për të ardhur keq manvorat që bëhen në kufi
27/09 11:50
Top News -Rama-Njohja e pavarësisë së Kosovës, një nga përparësitë vizitës në Nju Jork
27/09 11:48
Top News -Nis viti i ri shkollor / Mësimi do të zhvillohet me turne
27/09 11:41
Top News-Patos, shkolla u dëmtua nga tërmeti/Prindërit kundërshtojnë tranferimin e fëmijëve
27/09 11:27
Top News-Prangoset 52 vjeçari/Kultivonte lëndë narkotike në fshatin Shëngjergj
27/09 11:10
Top Channel/Shkolla u prish nga tërmeti, prindërit refuzojnë të transferojnë fëmijët
27/09 11:00
Top News-Vizita e Ramës në Kosovë / Delegacionet zyrtare takim kokë më kokë
27/09 10:53
Top News-Protestojnë në ditën e parë të shkollës / Nxënës dhe prindër të fshatit Grizë
27/09 10:41
Top News – Kryeministri Edi Rama / Nis vizitën zyrtare në Kosovë
27/09 10:40
Top Channel/Zjarri i dogji tokën, burri humbi jetën duke shuar flakët e rëna në tokën e tij
27/09 10:35
Top News-U dogj nga flakët e zjarrit/Tragjike, humb jetën 59 vjeçari në Kavajë
26/09 22:47
Top News-Dy shkolla të rindërtuara…/Rama-Po punohet me orë të zgjatura
26/09 22:36
Top Channel/Gjermania zgjedh pasuesen e Merkel,garë e ngushtë në zgjedhjet për Bundestagun
26/09 20:22