Top Channel/ NATO përgatitet për sulme ruse, Stoltenberg: Do të mbrojmë të gjithë aleatët tanë!
12/10/2022 12:06

NATO-ja e pohoi se vendet e saj janë duke marrë masa për forcimin dhe mbrojtjen e infrastrukturës kritike nga sulme të mundshme ruse. Shtetet anëtare kanë nisur rritjen e sigurisë rreth objekteve të vecanta, ndërsa po insistohet për një "përgjigje të bashkuar dhe të vendosur” në kohën kur organizata, sic thotë, është duke vëzhguar nga afër forcat bërthamore të Moskës.

Top News – 17 vite në kërkim, punonte në piceri/Mafiozi i arratisur kapet në Francë, e zbuloi një…
03/02 13:56
Top Channel/ “Kosova, Jeruzalemi i Serbisë”, Vucic akuzohet për “tradhëti”: “S`kam firmosur ende”…
03/02 13:26
Top News – McGonigal në Kongresin Amerikan!/ Pse republikanët kërkojnë ‘kokën’ e zyrtarit të FBI
03/02 13:21
Top News – Vrau bariun shqiptar në 2014/ Gjykata italiane ul dënimin për autorin
03/02 13:14
Top Channel/ Sot në Kiev, samiti BE-Ukrainë: Bisedime në territorin e luftës!
03/02 12:25
Top Channel/ Fundi i një epoke, Boeing 747 mbyll flututurimet 54 vjet pas ngritjes së parë në ajër!
03/02 12:23
Top News – Një ‘Big Bang’ për Ukrainën…Jo armë me ‘copë’ por gjithçka, menjëherë!
03/02 12:16
Top News – ‘Kemi miq në kontinentin amerikan!’ Putin kërcënon SHBA: Do nxjerrim më shumë se tanke
03/02 12:15
Top News – Një njeri më i rrezikshëm se Putin! ’Kërkon dominimin e botës dhe kërcënon më shumë’
03/02 12:11
Top Channel/ Operacioni “Bridora” ndaj azilkerkuesve shqiptar ne Britani!
03/02 12:05
Top News – Dimër vrasës në SHBA! ’Kthehet’ acari, mund të ngrish për vetëm 10 minuta
03/02 11:52
Top Channel/Balona spiune kineze fluturon mbi SHBA, zyrtarët paralajmërojnë Biden: “Mos e rrëzoni”!
03/02 11:47
Top News – ‘Balona spiune’ e Kinës, mbi SHBA! Fluturoi mbi bazën që mban armë bërthamore
03/02 11:46
Top Channel/ Kush po e ushqen krizën? Sanksionet e reja ndaj Rusisë, rritet sërish cmimi i naftës?
03/02 11:46
Top Channel/ Rritet norma e interesit të euros, synohet ulja e inflacioni në eurozonë
02/02 22:11
Top Channel/ Demokracia e botës në stanjacion, Rusia dhe Turqia shënuan përkeqësim
02/02 22:07
Top Channel/ “O gomonet, o pushtetin”/ Paralajmërimi i i ministres së brendshme britanike
02/02 19:51
Top News – ‘Rusia, sërish përballe tankeve gjermane’/ Putin, paralele me Luftën e Dytë Botërore
02/02 18:52
Top News – Biden i ofron Putin 20 për qind të Ukrainës!/ Mediat amerikane zbulojnë negociatat
02/02 18:32
Top News – 30 mijë ushtarë ukrainas në Evropë/ BE nis misionet e trajnimit kundër rusëve
02/02 18:31