Top Channel/Mjeti bie në humnerë pranë tunelit në Delvinë dhe shpërthen në flakë, humb jetën shoferi
27/02/2024 17:14

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në aksin Kardhiq Delvinë. Nga të dhënat paraprake mësohet se një mjet tip autobot ka dalë nga rruga, e si pasojë ka rënë në një humnerë pranë daljes së tunelit dhe ka shpërthyer në flakë. Automjetin e drejtonte një 59-vjeçar ukrainas, i cili ka humbur jetën në vend. Shoferi ukrainas me 20 vjet eksperiencë ka dalë nga rruga fillimisht duke u përplasur përgjatë bordurës metalike anësore përgjatë 15 metrave dhe më pas është shembur në humnerë, rreth 30m nën rrugë.

Top Channel/ “Njëri ulëret në majë të pallatit, tjetri i sulet SPAK-ut”, Spiropali-opozitës
18/04 13:20
Top Channel/ “Babai juaj Edi Rama, zëdhënës i oligarkëve“, Bardhi-Spiropalit: Ngelët në dyert e SPAK
18/04 13:19
Top Channel/ Po transportonin emigrantë të paligjshëm, policia arreston një nga shoferët
18/04 13:14
Top Channel/ Serbia ndalon policët e Kosovës, Akuzat: U morën peng dhjetë, nëntë u lanë të lirë
18/04 13:13
Top Channel/ Përkeqësimi i motit ndot bregdetin! Plehrat në Plepa, Shkëmbi i Kavajës e deri në Golem
18/04 13:13
Top Channel/ Emigranti gjendet i pajetë në Drenovë të Korçës, vinte nga vendet e Lindjes
18/04 13:08
Top News/ Po transportonte 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 37-vjeçari
18/04 13:07
Top Channel/ Gjyqi për “Sterilizimin”, GJKKO urdhëron SPAK t’i japë dosjen pa pagesë Beqajt dhe…
18/04 13:06
Top Channel/ Interpelanca me Niko Peleshin dhe Nasip Naçon, seanca plenare e boshatisur
18/04 13:02
Top Channel/ “Hëngrën çorbën e prishur”! Pazar me mandatin e Xhaçkës, pse nuk e bllokojnë foltoren
18/04 12:58
Top Channel/ Sulmet ndaj SPAK në Kuvend, Spiropali: Meta doli nga binarët, “kafshoi” Dumanin nga…
18/04 12:55
Top Channel/ Ministrat e jashtëm të G7-ës mblidhen në Itali. Sanksionet mbi Iranin, ndihmë Ukrainës
18/04 12:51
Top Channel/ “Nën presion” për të mbrojtur Ukrainën. Zelensky akuzon BE për favorizim të Izraelit
18/04 12:51
Top Channel/ Votimet, Kroacia “zgjedh” Europën/ Fiton bindshëm partia e kryeministrit Plenkoviç
18/04 12:51
Top News/ GJKKO i kursen Beqajt 1 mln lekë/ Urdhëron SPAK t’i japë fashikujt e dosjes falas
18/04 12:41
Top Channel/ “Pashë policët që…”! Detaje nga arrestimi këngëtarëve, flet artisti që ishte prezent
18/04 12:38
Top Channel/ Vrau gruan si në filma!Vajza merr emrin e nënës, si reagoi piloti grek i dënuar me burg
18/04 12:28
Top News/ Komisioni parlamentar për dezinformimin/ BE-Kujdes, nisma të respektojë lirinë e shprehjes
18/04 11:53
Top Channel/ Basha i drejtohet deputetëve të Rithemelimit: Bëjnë si i bukuri shejtan, janë të kapur
18/04 11:47
Top Channel/ “Nuk është vetëm mandati i Olta Xhaçkës…”, Basha: Se ku qëndrojnë ata është e qartë
18/04 11:42