Top Channel/ Ministrja e Jashtme Xhaçka, kujton sot 30-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në OSBE
19/06/2021 14:18

Përmes një mesazhi në “Facebook”, shoqëruar dhe me video, ministrja Xhakça thekson se në këto 30 vite Shqipëria u ndërtua mbi rrënojat e komunizmit, duke u kthyer në një shtet modern.

Top Channel/ Ahmetaj flet drejtues i qarkut të Vlorës: Politika e PS me bashkinë nuk do të ndryshojë
21/09 20:42
Top Channel/ Simpatizantët e përcjellin me ovacione, Berisha hipën mbi makinë dhe i përshëndet
21/09 20:25
Top Channel/ PS shpenzoi tre herë më shumë se PD. Deklarimet:PS, 1.44 milionë euro.PD, 390 mijë euro
21/09 19:57
Top Channel/ “Qeveria pa program për covid”/ Albana Vokshi: Shëndetësia falas ishte mashtrim
21/09 19:55
Top Channel/ Dy doza vetëm 20% e shqiptarëve/“Në Shqipëri nuk respektohen masat mbrojtëse nga covid”
21/09 19:53
Top Channel/ Vettingu rrëzon prokurorin e Vlorës/ Të shkarkuarit po trajtohen edhe me psikolog
21/09 19:50
Top Channel/ Kapen domate me pesticidin e ndaluar/ U prodhuan në serat e Beratit
21/09 19:43
Top Channel/ Hetim për ndotjen në Elbasan/ Reagimi për tymin që shpërndahet natën nga metalurgjia
21/09 19:40
Top Channel/ Tym i zi nga djegia e plehrave/ Patos, fusha e mbetjeve është në flakë
21/09 19:37
Top News-Tjetër vatër zjarri në Patos/Digjen sipërfaqe me ullinj dhe fusha e mbetjeve
21/09 19:25
Top News – Kërcënonte njerëz dhe i merrte pasurinë/Arrestohet 34 vjeçari që hiqej si ‘i fortë’
21/09 19:24
Top News-Fieri ‘hedh poshtë’ kryeministrin/ Presin Sali Berishën me ‘Rama ik’
21/09 19:00
Top Channel/ Momenti kur Berisha mbërrin në Fier, simpatizantët e presin me thirrjet “Rama ik”
21/09 18:46
Top Channel/ Qindra qytetarë presin në takim Sali Berishën
21/09 18:39
Top Channel/ Baçi shkon në takimin e Berishës: Jam bashkë me anëtarësinë, përkrah forcimin e PD
21/09 18:39
Top News-Shpërthen bombola e gazit në Durrës/2persona të lënduar, dërgohen menjëherë në spital
21/09 18:38
Top News-Vijojnë të rriten shifrat nga Covid/Sërish numër i lartë infektimesh dhe viktimash
21/09 18:29
Top News- Rastësi e çuditshmer/ Tërmet në Tiranë,e njëjta date, e njëjta orë
21/09 17:53
Top News – Manovra, shpejtësi skëterrë në timon…/Policia me ‘dorë të hekurt’, 14 persona në pranga
21/09 17:48
Top Channel/ Prezantohej si shoku i të fortëve dhe kërcënonte qytetarët, arrestohet 34-vjeçari
21/09 17:44