Top Channel/ Meta: Berisha merr distancat/ Berisha: Për Tiranën nuk vendos unë, PD në garë me sigel
12/08/2022 15:09

Beteja e ditëve të fundit e Ilir Metës për Tiranën, duket nuk ka mbërritur në derën e Sali Berishës. Kreu demokrat duket ka plane të tjera për bashkinë, kandidati i të cilit nga formacioni i vet, së paku formalisht, nuk do të vi nga foltoret, por nga primaret. “Një gjë është e sigurtë që kandidatët nuk do t’i caktojë Sali Berisha dhe as kryesia po anëtarësia, do ketë një garë mes dy tre vetave.” – u shpreh Berisha.

Top News – PD ‘përplaset’ me Policinë për protestën/ ‘Nuk ju marrim leje, thjesht ju njoftojmë!’
26/11 12:13
Top News – Policia nuk jep leje për protestën e Berishës – Shkak, siguria për delegacionet e BE
25/11 22:54
Top News – Veliaj me kryebashkiakët e Rajonit – ‘Samiti i BE do jetë një histori suksesi’
25/11 22:01
Top News – Pavarësia bën bashkë Ramën dhe Kurtin/ Kuvendi i Kosovës dhe Shqipërisë ‘bëhen një’
25/11 20:44
Top News – Përgjimet ndaj politikanit ‘Taulant’! / Gjiknuri- Duhet të pyesni vetë personin
25/11 19:11
Top News- Ata që janë afër dhe larg me kryeministrin/ Emrat e rinj dhe ata që rikandidojnë në 14 maj
25/11 18:18
Top Channel/ Lufta brenda PD-së, Berisha sulmon kandidatët e grupit Alibeaj
25/11 15:21
Top Channel/ Votim pas mesnate për portin, Kuvendi miraton kontratën për portin e jahteve
25/11 15:04
Top News – Seancë politike dhe ‘poetike’ në Kuvend!/Nga vargjet e Fan Nolit, batutat e Ramës
24/11 18:46
Top News – Pas fyerjeve të rënda, përjashtohet Vasili/ Merret vendimi, 5 ditë jashtë kuvendit
24/11 18:09
Top Channel/ Përplasje në kuvend për portin! Opozita bllokon foltoren, ndërpritet seanca
24/11 15:10
Top News – Rama përballë opozitës për përmbytjet/ Interpelanca në Kuvend, debat shifrash
24/11 12:31
Top Channel/ Përplasje në kuvend për portin. Opozita bllokon foltoren, mbajnë fjalime “online”
24/11 12:08
Top Channel/ Kaos në Parlament! Berisha bllokon foltoren, hyn ‘live’ në facebook, ndërpritet seanca
24/11 10:49
Top News-‘Çudi shqiptare’ me primaret e PD/11 kandidatë për garën në bashkinë e Krujës
23/11 23:13
Top News – Letra me 18 firma për Lindita Nikollën/ Porti i Durrësit, koha për deputetët 10 minuta
23/11 17:22
Top News- Një ditë para seancës plenare në Kuvend/ Berisha akuzon Bashën për Portin e Durrësit
23/11 17:15
Top News- 23 amendamente dhe interpelancë me Ramën/ Çfarë propozon PD të ndryshohet në buxhet
23/11 17:12
Top News-Takimi i dytë zyrtar i Metës dhe Berishës/ Për protestën e 6 dhjetorit dhe zgjedhjet lokale
23/11 17:11
Top Channel/ Shqetësimi i Yuri Kim për SPAK, jep mesazhe për transparencë në zgjedhjen e drejtuesit
23/11 15:09