Top Channel/ Me 30 minuta reshje shiu, përmbyten rrugët e Bulqizës
18/09/2021 14:26

Vetëm 30 minuta reshje shiu kanë përmbytur rrugët nacionale dhe rrugët e qytetit të Bulqizës. Kjo situatë e tillë përsëritet sa herë përkeqësohet moti dhe ka reshje shiu në vend. Reshjet kanë rrezikuar lëvizjen e makinave, por jo vetëm uji që vërshon në rrugë ka vështirësuar lëvizjen e banorëve. Edhe bllokimi i pusetave e bën më të vështirë qarkullimin e mjeteve dhe të këmbësorëve.

Top News- U kapën gjatë operacionit ‘Porosia’/Gjykata shpall të pafajshëm dy doganierët
25/10 20:05
Top Channel/ Aksident i rëndë në në aksin Lezhë-Shkodër/ Makina del nga rruga, 2 të plagosur
25/10 20:01
Top News – Pamje të rënda, Trupat e pajetë të vrasjes së dyfishtë në Vlorë tërhiqen nga ambulanca
25/10 20:00
Top News- Pandemia nuk i ndali / Gazrat serë nivele rekord në vitin 2020
25/10 19:59
Top News-Misteri i rrëzimit të helikopterit/Vermosh, si u zbuluan dy autorët nga policia
25/10 19:56
Top Channel/ Hetimi për rusët ecën ngadalë! Ministria e Drejtësisë kërkon përfundimin e ekspertizës
25/10 19:56
Top News-Grabiti 990 mijë euro në Rinas / Gjykata e Posaçme dënon me 25 vite burg Aleks Pepën
25/10 19:51
Top Channel/“Askush nuk e ndalon dot”. Noka: Ja çfarë i kërkuam Bashës
25/10 19:50
Top Channel/ Mjekët e rinj janë vaksinuar, të gjithë studentët hyjnë në mësim
25/10 19:49
Top News-Vrasja e dyfishtë në Vlorë, flasin të afërmit ‘Ishin duke mbledhur ullinj dhe…’
25/10 19:49
Top Channel/ Çdo ditë 20 shtrime në spital! Pjesa më e madhe të pavaksinuar, gjysma të rinj
25/10 19:48
Top News – Vriten dy persona në Vlorë / Nipi vret xhaxhanë më pas veten
25/10 19:47
Top Channel/ Basha: Vettingu emergjencë! Balla: Sipas Venecias
25/10 19:47
Top Channel/ PS-PD votojnë borxhin 700 mln euro/ Debate në Kuvend për eurobondin e ri
25/10 19:45
Top News-Helmim masiv në Krujë / Dyshimet për ujin, dyndje pacientësh në spital
25/10 19:43
Top Channel/ Rama takon kryeministrin e Bavarisë: Fuqizim i marrëdhënieve ekonomike e tregtare
25/10 19:39
Top Channel/ 180.000 $ në muaj nga Bitcoin! Ferma më e madhe në vend konsumon energji sa 5 furra buke
25/10 19:37
Top News – FBI, dosjet që ka hetuar në Shqipëri/ Nga politikanët e deri tek vrasja e një vajze
25/10 19:27
Top News-Vendim i papritur pas vdekjes së rusëve / Të dhëna për shtetas nga Rusia në Shqipëri
25/10 19:25
Top News- Basha publikon raportin: Shqipëria në vendin e dytë në botë për ryshfet
25/10 18:02