Top Channel/ Me 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Policia u zë pritë në Vlorë
21/07/2021 09:18

225 km/h, pavarësisht makinave luksoze, kjo është papërgjegjshmëri ndaj jetës, shpejtësi të tilla janë vrastare, rrezikojnë seriozisht jetën tuaj e të përdoruesve të tjerë të rrugës. Në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Pojan”, janë konstatuar nga radari automjetet me targa zviceriane tip “Lamborghini” dhe “BMW” duke bërë gara me shpejtësi 225 km/h. Automjeteve u është bërë shënjë nga punonjësit e Policisë për të ndaluar por drejtuesit e tyre kanë vijuar me shpejtësi drejt Vlorës. Menjëherë janë njoftuar shërbimet e Policisë Rrugore të Vlorës si dhe forcat e posaçme “Shqiponja” dhe në hyrje të qytetit të Vlorës janë ndaluar të dy automjetet.

Top Channel/ Në Turqi shpërthen “ferri”: Viktima nga zjarret, lutjet e fundit -“Nxito biri im”!
31/07 09:09
Top Channel/ Luftanija britanike i afrohet ujrave të saj, Kina nis “grupin e sulmit”
31/07 09:08
Edicioni Informativ, 30 Korrik 2021, Ora 15:00
31/07 09:08
Top Channel/ Nga “një cep në tjetrin”, Kroacia hap urën që lidh brigjet e Adriatikut!
30/07 09:30
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
30/07 09:30
Top Channel/ E panë vetëm tani, asteroidi gjigand po vjen drejt Diellit- ç`do të ndodhë?
30/07 09:30
Top Channel/ 7 minuta: UFO filmohet duke fluturuar në krah të avionit, ndryshon formë!
29/07 10:09
Top News – ‘Ters’ në ditën e shënuar/ Po shkonin të merrnin nusen, përplaset makina
29/07 10:09
Top News-Kërcënoi policinë me armë/ Fation Lika dhe e shkuara e tij ‘e errët’ në itali
29/07 10:09
Top Channel/ Breshëri në tokë si bombardim, “cmendet” moti në Itali- përmbytje e stuhi!
28/07 09:15
Top News – Skena nga fundi i botës… / Pamjet e tmerrshme, stuhia e rërës “përpin” qytetin
28/07 09:14
Top Channel/Tërbimi i natyrës, stuhia e rërës “gllabëron” brenda pak minutash qytetin në Kinë!
28/07 09:14
Top Channel/ “Pasagjerëve iu shtypën duart”, ekspertët për autobusin: Dy shoferë nuk mjaftojnë!
27/07 09:14
Top Channel/ 18 vjeçarja që vdiq në aksident, do niste punë si infermiere në Gjermani
27/07 09:13
Top Channel/ Momenti 3D i tragjedisë së autobusit- tmerri, babai nuk njohu dot fëmijën e tij!
27/07 09:13
Top Channel/ Aksidenti tragjik në Kroaci: Shoferi dhe nëntë pasagjerë kosovarë kanë vdekur
26/07 09:13
Top Channel/ Ekskluzive /Flet i mbijetuari i aksidentit Fidan Hajdaraj: Ndodhi 3 orë pas pushimit
26/07 09:13
Top Channel/Në shtëpinë e shoferit që humbi jetën/ Prej 1 viti punonte me autobusët e “Deva Tours”
26/07 09:13
Top News – Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi, ja menuja që zgjodhi tek “Sofra e Ariut”
25/07 09:08
Top Channel/Pak sekonda nga tragjedia: Dy avionë rrezikuan përplasjen në aeroportin e Parisit!
25/07 09:08