Top Channel/ Manja: Nuk amnistohet korrupsioni! Ministri fton opozitën: Të rivlerësojmë amendamentet
27/02/2024 15:10

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, u shpreh se në projektligji për amnistinë penale është e cunguar dhe në të janë përjashtuar “95 për qind e veprave penale të Kodit Penal”. Në një deklaratë për mediat, Manja iu përgjigj edhe akuzave të opozitës se amnistia “po fal edhe të kurruptuarit”.

Top News/ Fati i kryetarëve në veri/ Votohet nëse do të shkarkohen ose jo
20/04 18:06
Top News/ PAA e zhgënjyer me zgjedhoren/ Duka kërkon rikthimin e koalicioneve parazgjedhore
20/04 15:51
Top News/ Basha krah SPAK, sulmon Metën/ Akuza dhe Rithemelimit- Pacientë me sëmundje mendore
20/04 15:14
Top Channel/ Gratë që kërkon Ilir Meta. Kryetari i PL: Si theçeri, jo skemaxhie e xheloze që kanë…
20/04 15:09
Top News/ Basha mbledh këshilltarët bashkiakë/ U tërheq vëmendje për denoncimet
20/04 14:22
Top News/ ‘Miliarda euro janë në lojë’/ Basha merr në mbrojtje SPAK, sulmon Ramën, Berishën e Metën
20/04 14:22
Top News/ Meta vijon gricjet me Kryemadhin/ Kreu i PL- Do luftojme nepotizmin në parti
20/04 13:46
Top News/ ‘Të zhdukim korrupsionin me AI’, Meta sulmon Ramën- Mister ‘1 prilli’
20/04 13:01
Top News/ Meta kopjon Ramën- Gratë do të prioriteti i parë, mbi 50 përqind në drejtim
20/04 13:01
Top News/ Arsyet përse largoi këshilltarin/ Ilir Meta kritika edhe për Tedi Blushin
20/04 13:00
Top News/ Meta thumbon Kryemadhin- Mbrojtja më e mirë është sulmi, të hapur për fraksione
20/04 12:48
Top Channel/ Nga problemet e PD-së,tek zgjedhjet!Rama podcast “surprizë” me ish-deputetin Mark Marku
20/04 12:48
Top News/ Ilir Metës nuk i ndahet e keqja nga ish-ministrat e ish-deputetët e tij: Kam bërë gabim
20/04 12:47
Top News/ ‘U janë vënë stërkëmbësha’, Meta thumbon Kryemadhin: Kemi mendjen tek çantat e shtrenjta
20/04 12:47
Top Channel/ “I bëra kazan të gjithë”, Rama për etiketimet ndaj medias: Më ka ngelur njollë!
20/04 12:40
Top Channel/ “Paaftësi për të krijuar debat”, Mark Marku: Kompromisaxhi, tradhtar e të tjera
20/04 12:39
Top Channel/ Podcasti “Flasim”, ish-deputeti PD-së Mark Marku: Drejtësia të funksionojë, por…
20/04 12:38
Top Channel/ Mark Marku:Çfarë do t’i thuash shqiptarëve për mandatin e katërt? Ja si përgjigjet Rama
20/04 12:37
Top Channel/ “PD e harxhon energjinë kot”, ish-deputeti i ashpër: Rithemelimin e kam kërkuar me kohë
20/04 12:37
Top Channel/ Rama drejtuar ish-deputetit të PD-së Mark Marku: Si mund ti besoje asaj partie
20/04 12:19