Top Channel/ Lufta kundër piraterisë! Drejtuesja e AMA prezantoi raportin e punës 1-vjeçare
27/05/2024 15:15

Kryetarja e AMA-s para Komisionit Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik: Angazhimet tona kryesore, nga rregullimi i mëtejshëm i tregut audio/audioviziv, lufta kundër piraterisë, tek Kodi i ri i Transmetimit dhe përafrimi i legjislacionit me atë të BE-së

Top News/ Dortmund “vishet” kuqezi, shqiptarët festë në rrugët e qytetit gjerman
15/06 18:31
Top News/ Aksident i trefishtë në Shkodër-Lezhë, bllokohet qarkullimi
15/06 18:30
Top Channel/ Shqiptarët “pushtojnë” Dortmundin! Mijëra tifozë presin ndeshjen me valle dhe këngë
15/06 18:03
Top Channel/ “Benzi” përplasi për vdekje këmbësorin, publikohet momenti i aksidentit
15/06 18:02
Top News/ Athina paralajmëron Shkupin, kërkon zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
15/06 18:00
Top Channel/ Nesër Kurban Bajrami, nis festa në Bulqizë
15/06 17:18
Top Channel/ Aksident i rëndë në Shkodër-Lezhë! Përplasen 3 makina, pamje mjetet bëhen ‘copë e çikë’
15/06 16:54
Top Channel/ “Super Mario”” në Shëngjin! Djaloshi që e ka lidhur jetën me detin
15/06 15:29
Top Channel/ Shuhet zjarri në Shkodër! U dëmtuan 5 shtëpi dhe 80 njësi tregtare nga flakët
15/06 15:13
Top Channel/ Meta, thirrje për të marrë armët/ Ish-presidenti pasi u pyet nga Spak, me vare në dorë
15/06 15:09
Top News/ Festa e Kurban Bajramit/ Kryetari i Komunitetit Mysliman uron besimtarët
15/06 14:56
Top News/ Makina merr para të moshuarin në Durrës, shoferi ikën nga vendngjarja
15/06 14:36
Top News/ Trump, marrëdhënie shumë të mira me Putin: Do të ndal armiqësinë me Ukrainën për 24 orë
15/06 14:28
Top News/ Aksident i rëndë në Durrës, ‘Benz-i’ përplas për vdekje të moshuarin
15/06 14:10
Top Channel/ Aksident me vdekje në Durrës, makina përplas 78-vjeçarin, autori ia mbath
15/06 13:43
Top Channel/ I moshuari përplaset në Durrës, Dëshmitarja: Ishte Benz i bardhë, iku me shpejtësi
15/06 13:36
Top News/ Arrestohet protestuesi i opozitës/ Procedohen 6 të tjerë, u përplasën me policinë
15/06 13:34
Top Channel/ Pezullohen 126 leje drejtimi dhe arrestohen 35 shoferë! Gjobiten 30 mijë të tjerë
15/06 13:30
Top News/ Princesha e Uellsit shfaqet në publik/ Për herë të parë që kur u diagnostikua me kancer
15/06 13:01
Top News/ Dronë e radar në rrugë/ Arrestohen 35 shoferë, vendosen afro 28 mijë gjoba
15/06 12:59