Top Channel/Largimi i Berishës nga grupi parlamentar,Gjekmarkaj:Basha dhe PD s’kishin mundësi tjetër
13/09/2021 12:38

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj në një prononcim për mediat nga selia blu kam komentuar vendimin e kryedemokratit, Lulzim Basha për të përjashtuar nga grupi parlamentar Sali Berishën.

Top News- Nismat e PD, Basha prezanton 3 amendamentet e reja
18/10 17:43
Top Channel/ Ambasadori slloven:Vendet e Ballkanit Perëndimor herët apo vonë do jenë pjesë e BE-së
18/10 14:04
Top Channel/ Nis Komisioni Hetimor për zgjedhjet/ 3 muaj për të hetuar “25 prillin”
18/10 12:56
Top News – ‘Foltorja’ po nxjerr PD nga asfiksia / Shehu-procesi të vazhdojë aty ku merren vendimet
17/10 18:16
Top News- Problemet e arsimit dhe Covid19, Boçi- Vaksinimi i domosdoshëm, jo me detyrim
16/10 17:56
Top News-‘Vaksinimi i domosdoshëm, jo me detyrim’, Boçi: Qeveria të falë tarifat si stimulim
16/10 17:33
Top News- ‘Agjencia për Media e Informim’, Boçi Ministria e propagandës kundër medias, ja roli i saj
16/10 17:32
Top News- Luçiano Boçi numëron problemet e arsimit – Braktisja në nivel alarmant
16/10 17:13
Top News- Deputeti i PD paralajmëron protesta, S’do të mungojnë ashtu si propozimet
16/10 17:09
Top News- Luçiano Boçi zbulon arsyet e braktisjes së shkollave, ja si mund të frenohet
16/10 17:08
Top News- Kriza arsimore, deputeti i PD ka disa sugjerime për qeverinë
16/10 17:07
Top News- Covid19 dhe pandemia, Boçi – Qeveria dështoi, skenaret e Ministrisë me zero efekt
16/10 16:57
Top News- ‘Statusi i gazetarit’, Boçi – E kemi kërkuar, është më e mira kundër ligjit antishpifje
16/10 16:55
Top News – Arrestohet kandidati i LSI / U denoncua në Top News për shit-blerjen e votave
16/10 14:56
Top News – Rama-Kjo është vija ndarëse / ‘Jo më punësime politike në administratë’
15/10 13:08
Top Channel/ Hapen kutitë e votimit/ KQZ nis verifikimin e procesit zgjedhor të 25 prillit
15/10 12:49
Top Channel/ PS mbledh kryesinë/ Rama: Po përgatitemi për zgjedhje vendore
15/10 12:47
Top Channel/ Zgjatja e Vettingut, Balla: Të shtohen 30 muaj të tjerë për KPK
15/10 12:42
Top News-Rama mbledh kryesinë e PS/‘Jo më punësime politike në administratë’
15/10 12:41
Top News – Rama-Satelitët do mundësojnë verifikimin e paligjshmërive në kohë reale
15/10 11:28