Top Channel/ Kryeministri Rama shtrëngon duart me Zelenskyn, lideri ukrainas mbërrin në Kryeministri
28/02/2024 09:29

Kryeministri Edi Rama është në pritje të ardhjes së Presidentit Zelensky në Kryeministri. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Tiranë. Nga fronti i luftës, Zelensky mbërriti pak para mesnate në Rinas për të marrë pjesë në samitin për Ukrainën që mbahet sot në Tiranë.

Top Channel/ “E keni ves…”, Salianji përplaset me socialistët! Mbledhja e plotë e Komisionit të TIMS
19/04 15:55
Top Channel/ “Kaq ishte e gjitha, Ervin”, rikthehet normaliteti në Komisionin Hetimor të TIMS
19/04 13:23
Top Channel/ Naço justifikohet për kundërshtimin e PS,Salianji:Më vjen mirë që arritëm t’ju përçajmë
19/04 13:22
Top Channel/ Naço justifikohet për kundërshtimin e PS,Salianji:Më vjen mirë që arritëm t’ju përçajmë
19/04 13:21
Top Channel/ Kërkesa për informacion në SPAK. Naço kundër PS, Salianji: S’po çojmë bomba
19/04 13:20
Top Channel/ Komisioni i TIMS, Naço përplaset me Salianjin: Nuk të ndërpreva
19/04 13:20
Top Channel/ Komisioni i TIMS, Luan Baçi: Uroj që Gogu të vazhdojë me qetësi, jo me provokim
19/04 13:19
Top Channel/ “Çfarë informacioni kanë ekspertët për mirëmbajtjen e TIMS?” Gështenja: Ju të katërt…
19/04 13:18
Top Channel/ “Se mos i keni lënë të painformuar?” Komisioni i TIMS, Salinaji nuk ndal ironitë
19/04 13:18
Top Channel/ “Ikët prapë, e keni ves! Protestën e kemi ne, ju…”, Salianji përplaset me Gjylametin
19/04 13:16
Top Channel/ Socialistët i rikthehen TIMS-it! Votimi i kërkesave të kërkuara nga ekspertët
19/04 12:37
Top News/ Kuvendi miraton projektligjet, votohet me 96 vota marrëveshja me Këshillin e Europës
18/04 22:07
Top News/ Politika, sebep i krisjeve në çiftin Meta/ Kryemadhi: Më sulmoi si politikane
18/04 21:12
Top News/ Film dokumentar për Tomas Venclova, Veliaj: Kemi nevojë për zëra të kthjellët
18/04 18:05
Top Channel/ Kryemadhi del në krah të Metës: Më ka sulmuar si politikane, jo si bashkëshorte
18/04 18:04
Top Channel/ Felaj zbulon paktin e Bardhit me Çuçin: Deputetët që do flasin në Kuvend do marrin leje
18/04 17:31
Top News/ ‘Çështje e shteruar’. PS tregon pse refuzon mocionin për ‘Xibrakën’
18/04 17:22
Top News/ ‘Romeo do bëhem e egër’, Të qeshura dhe përqafime mes çiftit Heidi dhe Romeo
18/04 16:37
Top News/ Basha s’e do më afër Bardhin/ Përplasja në Kuvend, jo vetëm për Xhaçkën
18/04 16:33
Top News/ Sulmet e Metës ndaj SPAK. Ambasadori i BE në Tiranë: Të papranueshme
18/04 16:25