Top Channel/ Kosovë, nëna e vaksinuar kundër Covid: foshnja lind me antitrupa!
18/08/2021 12:00

Një rast i rrallë është shënuar në Kosovë, ku një foshnje ka lindur me antitrupa kundër Covid 19 nga nëna e saj, e cila ishte vaksinuar më herët kundër koronavirusit. Foshnja u testua pas ardhjes në jetë dhe rezultoi me antitrupa kundër sëmundjes.

Top Channel/ 4 draftet e Asociacionit, cfarë parashikon propozimi i Kurtit?
09/06 11:43
Top Channel/ Ambasadori amerikan: Kemi probleme thelbësore me Kurtin!
09/06 11:41
Top News – Escobar i raporton Bidenit për Kosovën / Sot në Shtëpinë e Bardhë, priten vendime
09/06 11:38
Top News – Kemi probleme të mëdha me Kurtin/Ambasadori amerikan në Serbi: Nuk e konsiderojmë partner
09/06 11:08
Top News – Modeli kroat për Asociacionin / Ja detajet e ‘draft vizionit’ të Albin Kurtit
09/06 10:55
Top News – SHBA vjen me kërkesat e Serbisë /Kurti ankohet për Escobar dhe Lajçak
09/06 08:00
Top News – Raportet Rama-Kurti në pikën e fundit/ Opozita në Kosovë-Dy liderët nuk ‘flasin’
08/06 20:20
Top Channel/ Reagime për planin “Rama”/ Aleatët e Kurtit e kundërshtojnë. Opozita e Kosovës e pranon
08/06 19:22
Top News – Britania reagon pas propozimit të Ramës/ ‘Kosova duhet t’i dëgjojë këshillat e aleatëve’
08/06 18:37
Top News – Si e priti Kosova draftin e Ramës!/ Kurti në ‘errësirë’, propozimi ndan Prishtinën
08/06 18:33
Top News – Vuçiç, 4 ditë bisedime me serbët / ’Po luftojnë për të drejtat e tyre’
08/06 16:42
Top Channel/ Hiqen telat me gjemba në komunën e Lepostaviqit
08/06 16:16
Top News – Vizioni i Kurtit për Asociacionin / Propozon modelin kroat për minoritetin serb
08/06 16:14
Top Channel/ Ambasadori i Britanisë për Asocacionin: Kosova të dëgjojë këshillën e Shqipërisë
08/06 15:43
Top Channel/ Kërcënimi me sanksione! Debat në Kosovë! Opozita kundërshton kokëfortësinë e Kurtit
08/06 15:36
Top Channel/ Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës mirëpret draftin e propozuar nga Rama për Asocacionin
08/06 15:28
Top Channel/ Rama plan për Kosovën, Mimoza Kusari-Lila: S’kemi nevojë për një shpëtimtar
08/06 15:26
Top Channel/ Sanksione ndaj Kurtit?/ Sot në kuvendin e Kosovës priten debate
08/06 12:32
Top News – ‘Të hapim thesin’ për ushtrinë / NATO i kërkon aleatëve të rrisin buxhetet
08/06 12:29
Top Channel/ Senatorët “ultimatum” Kosovës e Serbisë: Ulni tensionet, ose “e mbyllni” me SHBA-në!
08/06 11:57