Top Channel/ Konflikti Izrael-Gaza: Civilë dhe militantë palestinezë të vrarë në mes të bombardimeve
06/08/2022 11:43

Pas një nate me bombardime të ashpra midis Rripit të Gazës dhe Izraelit, tensionet mbeten të larta. Të paktën 100 raketa thuhet se janë lëshuar nga Gaza në drejtim të Izraelit, pas vrasjes së të paktën 10 personave në sulmet ajrore izraelite.

Top News-92 mijë paund hashash në shtëpi ! Shqiptari dënohet me 32 muaj burg në Britani
19/08 20:12
Top Channel/FBI në shtëpinë e Trump.Gjykatësi federal do bëjë publike arsyet e kontrollit të banesës
19/08 20:11
Top News- Momentet e vështira të ish-presidentit/Nga raketat, tek sulmet terroriste në Afganistan
19/08 18:57
Top News – Erdogan, ‘kthesë’ për Sirinë…! / Nga pushtimi deri te afrimi me Asadin
19/08 17:08
Top News – Nëse Zaporizhia bëhet Çernobil! / Ja si do të ‘shkrijë’ Evropa, harta e frikshme
19/08 16:16
Top News-Një lider për krizat në Evropë…!/Dikur ishte Merkel, sa e zëvendëson Scholz
19/08 16:13
Top News – Tym i zi mbulon Moskën! / Jo vetëm lufta por edhe zjarret! Rusia po shkrumbohet
19/08 16:11
Top News – Pemët shkatërrojnë makinat / Era ‘shkul’ çatitë, stuhi e fortë në Toskana
19/08 16:10
Top News- Boeing bën gati “bishën” e qiellit/ Modeli 777x, më pak karburant dhe krahë që palosen
19/08 16:06
Top News – Liqenet po shterojnë kudo… / Izraeli do të pompojë ujë nga deti Mesdhe
19/08 16:00
Top News- Atentati mafioz ndaj shqiptarit në Itali/ Zbulohet identeti, u vra pak pasi doli nga burgu
19/08 15:42
Top News – Blinken po ndjek dialogun! / SHBA, apel Kosovës e Serbisë për bisedime
19/08 13:27
Top Channel/ Muzeu i Oscar/ Ekspozitë për afro-amerikanët e kinematografisë
19/08 13:23
Top Channel/ Organizimi i botërorit/ Katari teston 1300 autobusë
19/08 13:20
Top Channel/ Twitter pezullon llogaritë e politikanëve në Serbi
19/08 13:05
Top Neës – Hakerat kërcënojnë Iphonin tënd! / Apple në alarm, në rrezik llogari bankare, emaile etj
19/08 13:00
Top News-Avionët rusë 2 minuta mbi Finlandë / Shkelin hapësirën ajrore, të pajisur me raketa Kinzhal
19/08 12:57
Top News – Një ‘Çernobil’ i dytë në Ukrainë / E gjithë bota në alarm, Erdogan i shqetësuar
19/08 12:56
Top Channel/ Dënohet ndihmësi i Trump/ Akuzohet për evazion në kompaninë e ish-presidentit
19/08 12:44
Top News – Dallgë 3 metra të larta… / 172 mm shi në pak ditë, lumenjtë dalin nga shtretërit
19/08 12:40