Top Channel/ Intriga, përçarje dhe lot, vazhdon tensioni midis banorëve në BB VIP
08/02/2023 22:31

Eleminimi i Amosit si banori më pak i preferuar i publikut këtë javë, duket se ka hapur territorin për tensione të reja brenda një prej grupeve në shtëpinë më të famshme në vend. Olta fajëson Dea-n për largimin e mikut të saj më të mirë dhe aleatit të saj më të fortë duke thënë se Amosi u manipulua nga Dea për të mos marrë pjesë në dasmën e Luizit me Kiarën e si rrjedhojë kjo gjë nuk u pëlqye nga publiku.

Top News – ‘Ëndrra vazhdon’, del në ankand skulptura e banorëve të Big Brother Vip
01/04 18:28
Top News – Pse gënjejmë më 1 Prill? Tre versione mbi prejardhjen e ditës së gënjeshtrave
01/04 13:54
Top News – ‘Antoneta është gomë rezervë’, Luizi e “thumbon” pas afrimit me Oltën
01/04 13:42
Top News – ‘Kam humbur babain në det’ / Elvisi i rrëfen historinë e dhimbshme Oltës
31/03 18:58
Top News-“Kujtonte se po devijoja”/Jori bisedon me Luizin për Oltën
31/03 15:48
Top News – Incidenti në pistën e skive/ Pas 7 vitesh, Gwyneth Paltrow shpallet e pafajshme
31/03 15:30
Top News – ‘Shko vishu se na mbyte’/ Luizi ‘ngacmon’ Jorin gjatë sfilatës
31/03 15:12
Top News – Luizi dhe Dea flasin hapur / ‘Më ke bërë të përjetoj emocionet më të trishta’
31/03 10:42
Top News – Dea hedh idenë kuptimplotë / Banorët e BBV në ndihmë të familjes së Pal Kolës
31/03 10:42
Top News – ‘Do shkoj në finale për inat të Luizit’/ Olta flet në telefon me bashkëshortin
30/03 21:41
Top News – Diamanti rozë ‘ultra i rrallë’/ Pritet të shitet në ankand me një çmim rekord!
30/03 16:12
Top News-E dashuruar brenda shtëpisë/Kejsi zbulon sekretin e saj për Lorencin
30/03 10:43
Top News-Luizi i zhgënjyer nga Jori/I kërkon llogari se pse votoi Dea Mishel për lider
30/03 10:43
Top News – Princ Harry akuzon DailyMail/ ‘Pushtet e kriminalitet i pakontrolluar’
29/03 16:38
Top News – Apple përditëson sistemin operativ/ Të rejat që vijnë për përdoruesit e iPhone
29/03 15:32
Top News – ‘Jori është si çun haram’!/ Beniada Nishani tregon njohjen me modelen
29/03 15:30
Top News-Nga provokimet te këshillat/Çfarë ndodhi me vizitën e dy opinionistëve në BBV
29/03 10:31
Top News-Qau kur mësoi vdekjen e tij/ Si e njohu Luizi rojën që vdiq në ‘Top’
29/03 10:30
Top Channel/ Çmimi “Inovatorit” për Taylor Swift: Mos hiqni dorë nga idetë tuaja, sado absurde
28/03 23:22
Top News – Luizi mbledh votat për lider/ Olta: Po ja jap edhe unë votën, se gjynah!
28/03 16:43