Top Channel/ I ftohti mbush urgjencën. Mjekët: Të sëmurët kardiakë më të rrezikuarit
25/01/2022 20:01

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve kanë rritur numrin e pacientëve që vijnë në urgjencën e sëmundjeve të brendshme në QSUT. 370 pacientë kanë ardhur brenda 24 orëve. Por nga njëra anë temperaturat e ulëta e nga anë tjetër Covid 19 ka agravuar problemet kardiake tek pacientët duke shkaktuar një fluks pothuajse të papërballueshëm.

Top Channel/ Finalja e Conference League pritet me përplasje të ashpra mes tifozëve/ Pamjet nga Tirana
24/05 22:22
Top News-Tifozët holandezë masakrojnë shqiptarin/Tetë të arrestuar i plagosuri në spitalin e Traumës
24/05 22:18
Top Channel/ Tifozët holandezë e dhunuan, 45-vjeçari mbeti i gjakosur i shtrirë në tokë pa ndjenja
24/05 22:17
Top Channel/ Bashkë për sportin/ Nisma humanitare e ekipit të Romës dhe Feyenoord
24/05 20:07
Top Channel/ Vota e diasporës/ PS dhe PD janë dakoret, por opozita ka disa dyshime
24/05 19:53
Top Channel/ Presidenti, raundi i tretë më 30 maj/ Sërish nuk ka konsensus mes pozitës dhe opozitës
24/05 19:53
Top Channel/ Finalja Coference League/ Tifozët ‘pushtojnë’ Tiranën, festë me pije e këngë
24/05 19:47
Top Channel/ Finalja Coference League/ Dyndje tifozësh, policia ‘blindon’ Tiranën
24/05 19:35
Top Channel/ Tifozët holandezë ‘çmendin’ Tiranën, brohorima dhe këngë
24/05 17:50
Top News- Foshnjet që humbin jetën në Shqipëri/Shifra të frikshme, në 1000 lindje, 10 ndërrojnë jetë
24/05 17:29
Top News – MCallister ‘kërkon’ falje /Eurodeputetët, apel për retorikën përçarëse mes PS e PD
24/05 16:48
Top News- Votimi edhe nga emigrantët shqiptarë!/ KQZ me sinjal jeshil, por partitë me pretendime
24/05 16:44
Top News- Pyetja e sikletshme për kreun e SPAK/ ‘Kur do arrestohet…’, batuta mes Tabakut e Ballës
24/05 16:43
Top Channel/ Kontrollet për shkeljet e Kodit Rrugor, 321 gjoba dhe 2 pezullime drejtimi në Berat
24/05 16:37
Top News – Zyrtarët e pronave dërgohen në SPAK/Ministri firmos kallëzim penal për drejtoreshën
24/05 16:25
Top Channel/ Përfshihet nga flakët makina në Plazhin e Vjetër në Vlorë, shkrumbohet totalisht
24/05 16:08
Top News-Tirana e bllokuar, ja të vetmet rrugëkalime/Publikohet harta, asnjë lëvizje me automjete
24/05 15:45
Top News-Tirana në sytë e Evropës/Media italiane i dedikon shkrim kryeqytetit
24/05 15:38
Top Channel/ Tifozët fillojnë festën. Holandezët pushtojnë zonën e pedonales
24/05 15:35
Top Channel/ Ministri i Drejtësisë padit në SPAK drejtoren e agjencisë së trajtimit të pronave
24/05 15:28