Top Channel/ Helikopteri holandez nis shuarjen e zjarreve në Vlorë
07/08/2021 08:32

Janë riaktivizuar vatrat e zjarrit mbi fshatin Dukat i Ri, në Karaburun. Siç mund të shihet edhe një nga pamjet e siguruara për Top Channel një shtëllungë e madhe tymi ka mbuluar zonën. Helikopteri chinuk, i cili erdhi nga Holanda, po hedh ujë për shuarjen e tij, ndërsa banorë te Dukatit po ndërhyjnë për fikjen e zjarrit me mjete rrethanore.

Top Channel/ Pedonalja e Bulqizës ‘pushtohet’ nga qentë endacakë dhe kafshët
17/06 16:42
Top News/ Përplasi për vdekje këmbësoren/ Arrestohet shoferi që shkaktoi aksidentin në Kamëz
17/06 16:12
Top Channel/ Vatër e madhe zjarri në Fier, rrezikohen banesa dhe biznese
17/06 15:53
Top News/ Nis sezoni i zjarreve/ Rrezikohen banesat në Fier, flakët shkrumbojnë sipërfaqe të mëdha
17/06 15:44
Top Channel/ Sherri në familjen mbretërore/ Janë pushuar hetimet për nxjerrjen e videos në media
17/06 15:23
Top Channel/ Nën hetim për pasurinë me bashkëshorten, sulmon Dumanin, Meta: Spak, parti prokurorësh
17/06 15:15
Top Channel/ Fermerët i tremben tregut/ Në prag të vjeljes së shalqinit, çmimi shitjes nuk ju pëlqen
17/06 15:14
Top Channel/ Lagjja e re tek “5 Maji”! Veliaj inspekton ndërtimet për familjet e prekura nga tërmeti
17/06 15:07
Top Channel/ Berisha: Vendim korruptiv! Ish kryeministri për mbetjen në fuqi të shpalljes
17/06 15:05
Top Channel/ Berisha mbetet non grata në Angli! Gjykata e Emigracionit rrëzon apelimin e avokatëve
17/06 15:03
Top Channel/ Ministria e Brendshme pas vendimit për Berishën: Non grata u shpall me prova
17/06 14:53
Top News/ Princi e publikoi vetë videon/ Prokuroria pushon hetimet për pamjet e dhunës
17/06 14:50
Top Channel/ Zbulohet urdhri i Rrumbullakut! Policët do të deklarojnë edhe dhuratat që marrin…
17/06 14:16
Top News/ A kanë marrë dhurata nga ‘krimi’!/ Thellohet Vettingu, policët duhet të vetëdeklarohen
17/06 13:10
TopNews/ Aksion ndaj evazionit në turizëm/ Tatimet shënjestrojnë baret, Booking e makinat me qira
17/06 13:01
Top Channel/ Sherri në familjen mbretërore! Pushohen hetimet për videon princit me Elian në media
17/06 12:40
Top News/ Kaosi me ndërtimet në Himarë / Shkelje të rënda për lejet, ‘masakrohet’ bashkia
17/06 12:38
Top Channel/ Kontrollet në det/ Bllokime dhe gjoba për mjetet që lëvizin në mënyrë të paligjshme
17/06 12:34
Top News/ Drafti i reformave / Ligji për tenderat do të ndryshojë sërish në 2025
17/06 12:32
Top Channel/ Ndihma mjekësore! Në qendrat shëndetësore në plazh ende nuk ka patur raste serioze
17/06 12:26