Top Channel/ Gjuetia ndaj kateve pa leje/ Sekuestrohen 1200 metra ndërtim pa leje në në Tiranë
09/09/2022 19:52

Ministri I brendshëm Bledar Çuçi zbriti këtë të premte në terren dhe në zonën e Farkës konstatoi në një pallat një shtese kati pa leje. Pallati ende në ndërtim nga firma Salillari kishte një kat në sipërfaqe pa leje dhe dy kate nën tokë të pa parashikuara në project. Në total shtesa pa leje kapte sipërfaqen 1200 m2. Pronarit të këtij objekti I janë dhënë 2 opsione ta parablejë pjesën pa leje ose tadhuroje në të kundërt kjo shtesë do të konfiskohet

Top News/ Në kërkim nga autoritetet italiane/ Arrestohet në Fier i akuzuari për trafik droge
25/07 12:42
Top News/ ‘Babalja’ ikën me pushime. Procesi gjyqësor ndaj Ervin Salianjit, rinis në shtator
25/07 12:36
Top News/ Bombarduesit rusë e kinezë pranë Alaskës / SHBA alarmohet: Hera e parë që veprojnë bashkë
25/07 12:31
Top News/ Putin ‘pajton’ Erdoganin me Assadin / Pret liderin sirian në Kremlin
25/07 12:30
Top News/ Dronët e Rusisë shpërthejnë në territor të NATO-s / Rumania ngre F16-at, ndizet alarmi
25/07 12:16
Top News/ ‘Pasova stafetën’ për të bashkuar vendin / Biden para kombit: Është radha e brezit të ri
25/07 12:11
Top News/ Netanyahu takon Biden dhe Harris…Pritet me protesta në Uashington: T’i jepet fund luftës
25/07 12:07
Top News/ KLSh nuk raporton në Kuvend. Përplasje për seancën dëgjimore të Dhëmbit te Ekonomia
25/07 11:59
Top News/ ‘Partia duhet t’i zgjedhë deputetët’, Arben Pëllumbi- Ka rëndësi pjesëmarrja në lista
25/07 11:28
Top News/ ‘Nëse hapen listat do jem në garë’, Flutura Açka pasi hoqi dorë nga grupi i PD
25/07 11:28
Top News/ ‘Do kërkojnë marifete elektorale’? Për çfarë flet Erion Braçe
25/07 11:27
Top News/ Draftin Zgjedhore, Fatmir Xhafaj- Nuk e kam lexuar akoma
25/07 11:24
Top News/Apeli i GJKKO pranon kërkesën e SPAK/ I akuzuari si ortak i Evis Berberit rikthehet në qeli
25/07 11:14
Top News/ Rrjet kompanish për pastrimin e parave. Prokuroria heton grupin, 1 shqiptare e 3 të huaj
25/07 11:09
Top News/ A jeni pro listave të hapura? Flasin deputetët, Ilir Metaj injoron gazetarët
25/07 11:03
Top News/ ‘Jam për listat e hapura’, deputeti Çyrbja tregon propozimin që do të bëjë
25/07 11:02
Top Channel/ Deputetit Deliu: marrëveshje PD-PS e mirë, por ngelet për t’u parë si do funksionojë
25/07 10:57
Top News/ ‘Ra maska e fundit!”. Flutura Açka ikën nga grupi i PD: Opozita, pazar kundër SPAK
25/07 10:34
Top News/ Netanjahu mban fjalim në Kongres/ Kërkon mbështetjen e amerikanëve, nuk heq dorë nga lufta
25/07 10:27
Top News/ Sherri për një borxh të pashlyer/ Arrestohet autori që qëlloi me armë në Vaun e Dejës
25/07 10:18