Top Channel/ Gazetari i Top Channel rrezikon jetën duke raportuar ‘live’ , bllokohet mes flakëve
04/08/2021 09:38

Tatoi, një periferi e Athinës, është përfshirë nga një zjarr i madh që ka ‘gllabëruar’ masivin pyjor të zonës. Gazetari i Top Channel, Artur Bibe po raporton nga vatra e zjarrit. Në videot e dërguara, duket zjarri i përmasave të mëdha, teksa gazetari thotë se zjarri i ka bllokuar në mes dhe është e pamundur të dalin. “Me kamerën e Top Channel ndodhemi në mes të vatrës së zjarrit. Është e tmerrshme kjo që po ndodh. Oh Zot, është e tmerrshme! Heronjtë zjarrfikës po fikin zjarrin, jemi të izoluar tani, në të dy krahët kemi zjarr”, raporton Bibe.

Për herë të parë publiku bëhet produksioni i Për’Puthen, ja si? – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:22
E papritur; Zgjedhjet e javës që vjen bëjnë lëmsh konkurrentët – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:21
Ritvana pranon takimin 4 minuta me Artanin, vëllain e Mevlanit – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:21
Takimi i parë i Mikelës, ndërkohë Bruno çon sinjale tek Alvisa – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Brunos nuk i pëlqen që Mikela flet në tel me ish të fejuarin – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Çfarë ka ndodhur, Edi dhe Ada nuk flasin më… – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Ngjarje të papritura, nisin zhvillimet mes konkurrentëve… – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Kërcimi në grup, kë zgjodhën djemtë nga vajzat në vallëzim – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Tensione mes Mikelës dhe Brunos, plasin në studio nga prapaskena – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Kërcimi që përçau konkurrentët, Mikela qendra e ciklonit…– Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:14
Alvisa e ftohtë në takimin me Bashkimin?! – Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:14
Mikela kap për dore Argjendin, kjo acaron studion – Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:13
Puthje dhe sensualitet në takimin e parë Ada – Edi – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:17
Tola shpërthen në lot: Nuk më flet vëllai, përse hyra në Për’Puthen – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:16
Mikela i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:16
Top News-23 vjet nga ekzekutimi i Azem Hajdarit/E bija shkruan mesazhe për Partinë Demokratike
13/09 10:05
Misteret e rënies së Berishës & Kullave Binjake. Cako,Mane,Kollcaku,Zeka “Rrethi katror” 12/09/2021
13/09 10:04
Edicioni Informativ, 12 Shtator 2021, Ora 12:00
13/09 10:04
Goca&Gra/ Çmenduritë tona për dashurinë! Rrëfehen Tea-Fatma-Krista-Olesia-Fjoralba dhe Arilena Ara
12/09 10:07
Edicioni Informativ, 11 Shtator 2021, Ora 15:00
12/09 10:06