Top Channel/ Fier, makina përplas motorin, lë të plagosur shoferin
13/10/2021 22:01

Drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura”. Sipas policisë, shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. “Është shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit“, njofton policia.

Top Channel/ Balluku paralajmëron aksionin e ditës së nesërme: Do ndalohet transporti i paligjshëm!
21/10 17:42
Top Channel/Ministrja Krifca: Siguria ushqimore, fokusi dhe baza mbi të cilën do të vazhdojmë punën
21/10 17:24
Top News – Dosja për grupin e Talo Çelës / Kalon për gjykim, akuza për disa ngjarje kriminale
21/10 17:18
Top Channel/IKMT shemb pikën e karburantit pa leje në aksin Fier-Lushnje,edhe 3.8 milionë lekë gjobë
21/10 16:29
Top Channel/A i mbështet BE propozimet për ndryshime kushtetuese nga PD? Soreca: Kjo është demokraci
21/10 16:28
Top News- Dekriminalizimi, Elda Hoti rrezikon mandatin për shkak të babait
21/10 16:20
Top News – Soreca nuk mohon bashkëpunimin / Nëse Sali Berisha rikthehet në krye të PD
21/10 16:08
Top News-Amendamentet e PD / Rushaj: vettingu i politikanëve si ai i gjyqtarëve
21/10 16:06
Top Channel/ Britani, 170 vdekje në ditë. Kritika qeverisë që nuk ashpërson masat anti covid
21/10 15:43
Top Channel/ Peticion kundër ndotjes në Elbasan, banorët kërkojnë masa për zonën e ish-metalurgjikut
21/10 15:42
Top Channel/ Kontrabandë me testet e covid/Arrestohen 4 persona dhe 2 doganierë në portin e Durrësit
21/10 15:40
Top Channel/ Dhunohet kryebashkiaku i Selenicës, goditet nga biznesmeni për linjat e transportit
21/10 15:38
Top Channel/ Banka Botërore parashikon rritje të shpejtë ekonomike pas krizës së pandemisë
21/10 15:36
Top Channel/ Nuk vaksinohen as te mjekësia, Silva Bino: Duhet të bisedojmë dhe t’i bindim studentët
21/10 15:32
Top Channel/ Manastirliu: Nesër vendoset doza e tretë e vaksinës për mbi 60 vjeç
21/10 15:29
Top Channel/ PD nuk vë kushte për dialogun, Rushaj: Presim kuvendin për tre nismat tona
21/10 15:26
Top Channel/ Deputetja e PD rrezikon mandatin. Kuvendi i shkruan KQZ: Fshehu emrin e të atit
21/10 15:10
Top Channel/Rusët, hetimi,shkelje me përkthimin.Prokurorët pyetën të mbijetuarit me ndihmën e guidës
21/10 15:08
Top Channel/ Lojëra me “vrasje” në shkolla, fëmijët të fiksuar me skenat e dhunshme të serialit
21/10 15:05
Top Channel/“Më 26 nëntor, dita e kthimit në shtëpi të 200 familjeve”,Rama inspekton punimet në Bubq
21/10 14:57