Top Channel/ Emigrimi dëmton punësimin/ Ekspertët e punësimit: Duhen politika për ta ndaluar
06/06/2023 20:10

46 mijë shqiptarë ikën nga vendi vitin e shkuar. Pa llogaritur 12 mijë emigrantët e paligjshëm në Britani dhe 2000 qytetarët që fituan Llotarinë Amerikane

Top Channel/ Rihapen dosjet e ‘97/ Gjykata do rigjykojë anëtarin e bandës që vrau 4 policë
26/09 15:34
Top Channel/ Veliaj: Në fokus periferia e Tiranës! Bashkia nis rehabilitimin e një blloku banimi
26/09 15:32
Top Channel/ Ministrat e BE-së dhe rajonit mblidhen në Tiranë! Rama: Koha të heqim çdo barrierë
26/09 15:29
Top Channel/ Të parët kosovarët, më pas italianët! Në 8 muaj Shqipërinë e vizituan 7.2 mln turistë
26/09 15:25
Top Channel/ Karteli i kokainës nga Ballkani goditet në Spanjë. Një shqiptar i arrestuar
26/09 15:23
Top Channel/ “Serbia i fryn zjarrit të luftës”,Rama: Çfarë duhet të bëjë Kosova dhe BE e SHBA
26/09 15:14
Top Channel/ Vrasje për hakmarrje në Rrëshen! Martin Bardhi u ekzekutua sa doli nga burgu
26/09 15:11
Top Channel/ BE-ja kërkon “kokat” e sulmuesve, Vucic: Le të vijë KFOR-i në kufi!
26/09 15:04
Top Channel/ Serbia shpall ditë zie për sulmuesit: “Po vuanin terrorin e Kurtit”!
26/09 15:03
Top Channel/ Nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojiçiq prijësi i sulmit terrorist në Kosovë
26/09 14:49
Top Channel/ Lamtumirë Giorgio Napolitano! Në funeralin shtetëror edhe Presidenti Begaj
26/09 14:45
Top News- Rehabilitohet blloku i banimit në Njësinë 1/ Veliaj paralajmëron paketë tjetër investimesh
26/09 14:39
Top News- Gazeta e PD kërkon largimin e Berishës/ Demokratët të dublikuar edhe në kanalet e informimit
26/09 14:30
Top News – Ekzekutimi në Rrëshen / Autorët ‘profesionistë’, gjurmët shkrumbohen me makinën
26/09 14:25
Top News-Aksione të rrugores në Shkodër e Tiranë/ ‘Lumë’ gjobash për shoferët,10 automjete bllokohen
26/09 14:24
Top Channel/ Vrasja e Martin Bardhit, gjendet makina e djegur e autorëve! Vrasësi/t ende në arrati
26/09 13:40
Top News- Ekzekutohet duke pirë kafe 59-vjeçari/ Viktima tentoi të vrasë nipin e Kastriot Reçit
26/09 13:27
Top Channel/ Vrasje në Rrëshen! Dyshohet se u eliminua për hakmarrje Martin Bardhi
26/09 13:23
Top Channel/ Zhvillohet ministeriali ekonomik! Ministrat e BE dhe rajonit mblidhen në Tiranë
26/09 13:21
Top News – ‘Dihen konfliktet e fisit Bardhi’/ Hetimet për masakrën në Rrëshen, reagon policia
26/09 13:14