Top Channel/ Elbasan, digjen mbetjet tekstile, tymi toksik u përhap në qytet
25/11/2021 15:50

Zjarri i cili për disa orë shkaktoi ndotje katastrofike për qytetin e Elbasanit dhe zonat rrotull ish Kombinatit metalurgjik duket se do të mbetet pa autor. Edhe pse është cilësuar si një zjarr i qëllimshëm, institucionet pasojnë topin e përgjegjësisë.

Top News-Vdekja tragjike e të burgosurit shqiptar/I vëllai tregon telefonatën e fundit me të
07/12 13:52
Top Channel/ Buxheti 2022, Veliaj me të rinjtë: Do kemi buxhetin më të madh ndonjëherë për rininë
07/12 13:49
Top Channel/Kapet 59-vjeçari që tentoi të vriste një person,si ra në pranga pas disa muaj kërkimesh
07/12 13:35
Top News-Situata nga veriu në juglindje/Borë dhe rrugë me probleme në zonat malore
07/12 13:26
Top Channel/Aksident i rëndë në Elbasan/Humb kontrollin dhe përfundon mes vreshtave, vdes 20-vjeçari
07/12 13:19
Top Channel/ Pasojat e motit të keq në Elbasan/ Rënie gurësh në disa akse, pa drita disa fshatra
07/12 12:54
Top Channel/ Rrëshqitja e dheut bllokoi fshatrat/ Normalizohet situata në Ungrej të Lezhës
07/12 12:53
Top Channel/ Reshjet mbushën liqenet/ Hidrocentralet e lumit Drin me kapacitet të shtuar
07/12 12:52
Top News – Kalimtari përplaset për vdekje, makina me shpejtësi të madhe
07/12 12:51
Top Channel/ Ngrihet niveli i Vjosës/ Por nuk ka rrezik për dalje nga shtrati
07/12 12:45
Top Channel/ Ulen temperaturat/ Dëborë në juglindje të vendit
07/12 12:44
Top News- Një grua e mbytur në lumin Osum/ Nuk dihen ende shkaqet, policia po heton
07/12 12:27
Top News- Heroinë, miliona lekë dhe euro/ 5 të arrestuar në Tiranë për shitje droge
07/12 12:19
Top Channel/ Vaksinimi në Tiranë, qendrat ku po ecën më shpejt procesi/ Punën bindëse e bën mjeku
07/12 12:16
Top News-Flet vëllai i shqiptarit që u vetëvra me lidhësen e këpucëve në furgonin e burgut në Greqi
07/12 12:04
Top Channel/Flet vëllai i të dënuarit shqiptar që vari veten me lidhëse këpucësh:E vranë gardianët!
07/12 12:03
Top News- Frika për përmbytjet nga reshjet/ Normalizohet situata, probleme në disa zona
07/12 11:52
Top News-3 vjet nga vrasja e dyfishtë…!/Burgim përjetë, vrau gruan dhe kunatën
07/12 11:52
Top Channel/ Erdhi dimri/ Ulen ndjeshëm temperaturat, rinisin reshjet e dëborës në Korçë
07/12 11:49
Top Channel/ Moti i keq, ja të dhënat e fundit për nivelin e lumit Vjosa
07/12 11:48