Top Channel/ Ekzekutimi i Endri Mustafës, bashkëshortja:Vrasja nuk ka lidhje me fisin Lici
18/05/2021 12:07

Bashkëshortja e Endri Mustafës i cili u gjet i vrarë me armë zjarri në lagjen Guerrile në Shkodër, Ingrid Mustafa ka hedhur poshtë policinë në një deklaratë për mediat ditën e sotme. Ajo ka thënë se Ibrahimi dhe fisi Lici janë miq me familjen e tyre. “Ata janë komshi këtu nuk kemi pasur asgjë problem me ta, unë kam dhënë deklaratën time për të. habitem se si e kanë nxjerrë se nuk kanë lidhje, ne jemi 100% të sigurt se ngjarja nuk ka ndodhur me ta, ne jemi kojshi me ta nuk i kemi pasur asnjë lloj problemi me ta. ai iku në darkë më tha po iki deri në livadh e po vij për 10 minuta, ishte edhe natë, ishte me këtë djalin mbrapa se kishte ardhur dhe e kërkonte vazhdimisht. I kishte bërë disa muhabete, por i thash që mos u merr me të, jo po ai është fëmijë nuk ia vuri veshin e anashkaloi se çfarë mund t’i bënte. ka ik në 10 të darkës dhe nuk kemi marrë asnjë fjalë nga ai. më gjatë nuk më tha as se ku po shkon as çfarë do të bëjë atje. nuk ka pasur asnjë lloj kërcënimi, ai erdhi për qejf se çfarë muhabetesh nuk e di se çfarë i ka thënë. Iku me atë 15-vjeçarin nga shtëpia”, tha ajo.

Top News – Korçari që kërkohej nga Gjermania/ Tentoi të vriste për hakmarrje dy vite më parë
24/09 16:56
Top News – Droni edukues ‘në aksion’/ Hiqen 34 patenta, arrestohen 5 shoferë në Tiranë
24/09 16:50
Top News-Asnjë amnisti për të dënuarit/Ministria Drejtësisë pa draft nuk duhet deri në fund të vitit
24/09 16:17
Top Channel/ Rihapet gjykimi për ish-policin! I dënuar për 2 vrasje, u ekstradua nga SHBA
24/09 15:22
Top Channel/Pranë urës së Patrës! Zjarri jashtë kontrollit në Nafpakto të Greqisë, rrezikon banesat
24/09 15:08
Top Channel/ Arrestimi i mjekut për ryshfet! Reagon sindikata e mjekëve për mënyrën e arrestimit
24/09 14:59
Top News- Fuoristrada përfundon në parcelë/ Dy aksidente me disa të lënduar në Lezhë
24/09 12:52
Top Channel/ Veliaj: Do të asfaltohet çdo rrugë, investimet rritën vlerën e pronave në Tiranë
24/09 12:21
Top News-Policia ‘gjueti’ për trafikantë droge/ Në pranga 6 persona, njëri tentoi të ikë nga Rinasi
24/09 12:16
Top Channel/ Fuoristrada përplaset me “Golf-in” në aksin Lezhë-Shkodër, mjeti përfundon në parcelë
24/09 12:02
Top News – Përplasje e fortë mes Suzuki-t dhe Golf-it/ Fuoristrada përfundon në parcelën anës rrugës
24/09 12:00
Top News-Ndërron jetë “Piktori i Popullit”/ Shuhet Sali Shijaku, artisti i 92 veprave të rëndësishme
24/09 11:50
Top News- Shoferi përplas këmbësoren dhe largohet/ Humb jetën 50-vjeçarja, autori në kërkim
24/09 11:39
Top Channel/ Kultivonin bimë narkotike në tokat e tyre, arrestohen dy vëllezërit në Mallakastër
24/09 10:16
Top Channel/ Makinat përplasen “kokë më kokë” në aksin Lezhë-Milot, tre të plagosur
23/09 22:32
Top News-Përplasen dy makina në Lezhë, 3 të lënduar, një rëndë
23/09 22:20
Top News- Familjarisht të ‘angazhuar’ për trafik droge/Zbulohet rrjeti i shqiptarëve të kokainës!
23/09 21:28
Top Channel/ Spektakël në lagunën e Nartës, qindra pelikanë kaçurrel fluturojnë mbi ujërat tonë
23/09 20:31
Top News- Shqipëria në tavolinën e luftës!/Pse Këshilli i Sigurimit do vulosë të ardhmen e Rusisë
23/09 20:15
Top Channel/ Përplasja për dosjen! Meta: U manipulua Autoriteti i Dosjeve. Reagon Autoriteti
23/09 19:35