Top Channel/ Dyndje për vaksinë në Lushnje/ Të moshuarit marrin dozën e dytë
04/05/2021 12:36

Me dhjetëra pensionist në Lushnje kanë nisur të marrin dozën e dytë të vaksinimit. Mëngjesin e sotëm në pikën kryesore të vaksinimit në Lushnje pranë kinoteatrit Vace Zela janë krijuar radhë të gjata. Ka nga ata që kanë për disa ditë që kanë ardhur për tu vaksinuar dhe nuk kanë arritur të vaksinohet pasi qendra ka qenë e mbyllur, për shkak të festive.

Top Channel/ Testimi i maturantëve, mësuesit: Këtë vit pyetjet ishin më të thjeshta
27/06 19:41
Top Channel/ Mbytën në lumë nën e bir/ Berat, makina bie në lumin Osum pas parakalimit të gabuar
27/06 19:33
Top Channel/ I ankoruar 130 metra larg bregut, fundoset jahti 17 m i gjatë në Drimadhes
27/06 19:31
Top News- Mbytet jahti në Drimadhes, nuk dihen shkaqet
27/06 19:30
Top News- E hëna e zezë e fundqershorit/ Nënë e bir humbën jetën në aksident, mbytet i mituri
27/06 18:52
Top News- U arrestuan pas rrëfimit të Dumanit/ Apeli lë në burg 8 të arrestuarit e ‘Plumbit të Artë’
27/06 18:07
Top News – ‘Sazani digjet, Rama lëviz me Charter’/Opozita i kërkon llogari Peleshit për zjarret
27/06 18:00
Top Channel/ Aksident i trefishtë në Lezhë, furgoni përfundon në parcelën anësh rrugës
27/06 17:59
Top News- Aksident i trefishtë në Lezhë, plagosen 2 persona
27/06 17:51
Top Channel/ E merr rrjedha e lumit Drin, ndërron jetë 15 vjeçari në Dibër
27/06 17:29
Top Channel/“U fut në parakalim, i doli trajleri”! Si humbi kontrollin 25-vjeçarja, mjeti ra në lumë
27/06 17:03
Top Channel/ “U mbytën në lumë, s’mundëm t’i shpëtonin”,flet djali që pa aksidentin tragjik në Berat
27/06 17:01
Top News – Mbi 1 milionë tonë perime/Shumë domate, pak ullinj! Çfarë tregoi raporti i INSTAT
27/06 16:50
Top News – Humbën jetën nënë e bir, momenti kur makina përfundon në lumë
27/06 16:24
Top Channel/ Momenti kur makina ‘fluturon’ nga ura në lumë, humbi jetën 25-vjeçarja dhe djali i saj
27/06 16:17
Top News- Aksident tragjik në Berat/ Makina përfundon në lumë, humbin jetën nënë e bir
27/06 15:49
Top Channel/ Aksident i rëndë në Berat! Mjeti bie në lumë, vdes nëna bashkë me djalin 6 vjeç
27/06 15:25
Top Channel/Mbërrijnë testet e lisë së majmunit. Janë 250 teste që do përdoren për rastet e dyshura
27/06 15:17
Top News – Më pak bagëti, më shumë mjaltë/INSTAT, Çfarë ndodhi me mishin, qumështin, vezët…
27/06 15:16
Top News – Pamjet nga aksidenti tragjik në Berat, nënë e bir bien në lumë dhe humbin jetën
27/06 15:12