Top Channel/ Drogë, dhunë, të dehur në timon e kalim i paligjshëm kufiri: Disa të arrestuar në Fier
28/08/2021 13:01

3 shtetas janë arrestuar, 3 të tjerë janë shpallur në kërkim, ndërsa 2 janë vënë nën hetim, gjatë 24 orëve të fundit në qarkun e Fierit. 33-vjeçari Ermal Mema u arrestua në Fier, pasi është dënuar me 3 muaj e 17 ditë burg për ndihmën e dhënë për kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, pesë shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë dhunuar 26-vjeçarin me iniciale B.Ç, në Lushnjë. 33-vjeçari me iniciale F.Z. u arrestuan për armëmbajtje pa leje dhe plagosje me dashje. tre të tjerë janë në kërkim, ndërsa 24-vjeçari me iniciale R.Z. u procedua penalisht. Në Divjakë, 30-vjeçari me iniciale L.N. po drejtonte mjetin tip “Benz” në gjendje të dehur, ndërsa në makinë iu gjet kanabis. Nën hetim u vu 26-vjeçari me iniciale A.Dh., pasi në shtëpi iu gjet municion luftarak.

Top Channel/ Berisha-Ramës: Do paguash sa frëngu pulën dhe zgjedhjet nuk t’i njohim!
19/10 22:26
Top Channel/“Jam dhe Bashë, edhe Hot”/Berisha nuk mban dot të qeshurën: Besëpreri është e dini vetë…
19/10 22:25
Top Channel/ Berisha sulmon Baton Haxhiun:Numri një i shërbimeve Jugosllave e shpalli të vdekur për…
19/10 22:24
Top Channel/ Berisha: PD ka humbur shpirtin dhe votën e lirë, liderishipi i saj ka humbur besimin
19/10 22:23
Top Channel/ Shpallja “non grata” nga SHBA/ Berisha: Nuk kanë për të pasur asnjë fakt në 100 vjet
19/10 22:21
Top Channel/Berisha-Bashës:8 vite i bëri fresk Ramës!/ Paralajmëron: Ato daulle nuk janë dasme, por…
19/10 22:20
Top Channel/ Berisha nga Dibra: Rama në krahë të Vuçiç, kundra Kosovës
19/10 22:19
Top Channel/ Berisha: Kriza energjitike, katastrofë e krijuar nga vjedhjet e qeverisë
19/10 22:18
Top Channel/ Berisha: Shqipëria, narkoshteti i parë në Europë!
19/10 22:17
Top Channel/ Rama me studentët në Durrës: Koleksione të veçanta për bibliotekat, brenda dy viteve
19/10 20:06
Top Channel/Trafikimi i qenieve njerëzore,thirrja e të rinjve në marshimin në Rrëshen:Mos u gënjeni!
19/10 20:04
Top Channel/Projekti internet me bluetooth!Studentja shqiptare del e dyta në konkursin ndërkombëtar
19/10 19:59
Top Channel/ Të moshuarit duan dozën e tretë/ Po presin të marrin vaksinën përforcuese
19/10 19:50
Top Channel/ 90% e studentëve të arteve janë të vaksinuar, mësimi nis normalisht
19/10 19:50
Top Channel/ Hetim rus për vdekjen e turistëve/ Në Shqipëri hetim për vrasje në rrethana cilësuese
19/10 19:45
Top Channel/ “Shqipëria plotësoi kushtet”/Raport progresi i BE: Kushtet janë plotësuar prej një viti
19/10 19:38
Top Channel/ Bardhi: Nesër PD depoziton në Kuvend tre amendamente kushtetuese
19/10 19:33
Top Channel/ Alibeaj: S’ka ngërç për vetingun/ Përgjigja për kërkesën e PS
19/10 19:31
Top News-Ndryshime në spitalin e Traumës / Ish deputetja e PS merr drejtimin
19/10 19:02
Top News – Humbi gruan në Tragjedinë e Gërdecit / Mustafa Laçi fiton dëmshpërblim në Strasburg
19/10 18:39