Top Channel/ Dënohet me ‘punë në interes publik’ ish-kryetarja e bashkisë Gjirokastër
17/06/2021 18:24

Burime për gazetaren e Top Channel, Anila Hoxha bëjnë me dije se ish-kryetarja e bashkisë Gjirokastër u dënua me detyrimin për të kryer punë në interes publik për akuzat për shpërdorim detyre. Zamira Rami u shpall fajtore dhe u dënua për shpërdorim detyre me 1 vit burgim duke e pezulluar ekzekutimin e burgimit dhe duke lënë si përfundim detyrimin për të kryer punë në interes publik.

Top News – Katastrofë nga zjarri në periferinë e Athinës/Shkumbohen shtëpi, tymi mbulon kryeqytetin
03/08 23:07
Top News – Shpërthim i fuqishëm në Kabul/ Të paktën 6 të plagosur pranë ndërtesave qeveritare
03/08 23:04
Top News-Shkaktuan zjarre të qëllimshme/ Policia e Vlorës prangos 3 persona
03/08 23:01
Top News – Helikopterë për shuarjen e zjarrit/Fshati Asim Zeneli i rrethuar nga zjarri natën
03/08 22:49
Top Channel/ Elbasan, zjarri përfshin pyllin e Labinot Malit, ndërhyrje vetëm me mjete rrethanore
03/08 22:47
Top News – Një viktimë nga zjarret/ Basha-shkak, masat gjysmake të qeverisë
03/08 22:18
Top Channel/ Zjarret rrezikojnë 3 fshatra në Lunxhëri/ Helikopterët vijojnë hedhjen e ujit nga ajri
03/08 22:12
Top News – Sekuestrohen 14.3 kg kokainë në Muriqan/Ishte fshehur në makinë, arrestohet drejtuesi
03/08 22:10
Top Channel/ 100 ditët e qeverisë “Kurti”, opozita kërkon nisjen e vaksinimit masiv para shtatorit
03/08 21:43
Top News – Zjarr në majën e Cukalit/dëmtohen dhjetëra hektarë pyje në Vaun e Dejës
03/08 21:28
Top News -Si t’i bëjmë ‘palestër’ trurit tonë…/Aktivitetet që rigjenerojnë organin tonë më jetësor
03/08 21:17
Top Channel/ Nuk ka natë për Athinën! Zjarret ndezin qiellin
03/08 21:16
Top News- Pikë e re kufitare Shqipëri – Mali i zi/ Rama-kështu rrëzuam një tjetër mur mes dy vendeve
03/08 21:13
Top Channel/ Flakët nga Karaburuni i drejtohen parkut të Llogorasë
03/08 21:11
Top News-Flakët ‘pushtojnë’ Shqipërinë/ Presidenti Meta-Urgjente ndërhyrja nga ajri!
03/08 21:05
Top Channel/ Zjarre pranë Athinës, tymi toksik po drejtohet për në kryeqytet: Të mos hapen dritaret!
03/08 20:50
Top Channel/64-vjeçari vdiq duke shuar flakët,gruaja niset drejt Tiranës,ka probleme me frymëmarrjen
03/08 20:49
Top News – Luftë me zjarrin në athinë/Flakët rrethojnë mjetin e emergjencës, shpëton në fije
03/08 20:31
Top News – Zjarri shkatërron fshatin Asim Zeneli/ Vatrat u aktivizuan pas largimit të zjarrfikësve
03/08 20:28
Top Channel/ Ndihmë për problemet kardiake, 55 mijë telefonata te Urgjenca Kombëtare
03/08 20:27