Top Channel/ Burg përjetë për masakrën, Gjykata greke 4 dënime për grekun që vrau familjen shqiptare
10/06/2023 12:20

Katër herë me burgim të përjetshëm është dënuar 61 vjeçari Sakis Varvaresos i cili në mars të vitit të kaluar ka vrarë një çift shqiptar dhe ka mbytur dy fëmijët e tyre në Andravidha të Peloponezit. Autori është paraqitur para trupit gjykues që unanimisht e ka dënuar atë pa asnjë masë lehtësuese për veprën e tij të rëndë kriminale ,vrasjen me paramendim të 32-vjeçarit Armando Kloci, bashkëshortes së tij Maria dhe dy fëmijëve të tyre të mitur, 1.5 dhe 2.5 vjeç.

Top News – Vrau kunatin në Itali, Gjykata e Apelit lë në burg 30-vjeçarin nga Lezha
03/10 22:55
Top News- Aksident tragjik në Itali/ Autobusi bie nga ura, mbi 20 viktima e të plagosur
03/10 22:52
Top News- Osmani parlajmëron prova të tjera: Vuçiç është pas sulmit, ka dhënë urdhra
03/10 22:43
Top News – Akuzohet për korrupsion, lihet në burg zyrtarja e Ministrisë së Shëndetësisë
03/10 22:30
Top News – Hunter Biden deklarohet i pafajshëm, çfarë rrezikon djali i presidentit
03/10 22:30
Top News- SHBA e konfirmon/ Serbia po tërheq trupat nga kufiri me Kosovën
03/10 22:29
Top News – Reçipeta 18 mijë dollarë, Kim Kardashian pozon me veshjen e veçantë
03/10 22:25
Top Channel/ Rama në “Financial Times”: NATO të marrë frenat në veri. Tensionet i shërbejnë Rusisë
03/10 21:53
Top News- 9 milionë turistë gjatë këtij viti/ Rama paralajmëron taksim edhe për Air BnB
03/10 21:38
Top News- Evazioni fiskal nga ndërtuesit/ Bardhi thirrje SPAK- Hetoni Ramën për mosveprim
03/10 21:05
Top News- Dy frontet e aksionit Berisha-Bardhi / Nisma anti-Rama Kuvend, retorikë anti-Basha jashtë
03/10 20:59
Top News- ‘Armët i bleu në Tuzla të Bosnjës’/ Akuza ndaj Milan Radoiçiç, shfajëson Serbinë
03/10 20:57
Top News – Shpërthim në një rafineri ilegale, 18 viktima, mes tyre edhe një grua shtatzënë
03/10 20:01
Top News – ‘Nuk më lejon të shoh fëmijët’, këngëtarja kanadeze padit Elon Muskun
03/10 20:01
Top News – ‘Ngushëllimet nuk na shërojnë plagët’, Erdogan: Presim ndihmë konkrete nga aleatët
03/10 19:44
Top News – Greqia vë në dispozicion portet e saj veriorë për transportin e grurit ukrainas
03/10 19:43
Top Channel/ “Gërdeci” do pyeten 72 dëshmitarë/Gjykata refuzon kërkesat e Mediut, pranon ato të SPAK
03/10 19:43
Top Channel/ Ndërtimi është pesimist! Janë ulur porositë e kreditë, blerjet po bëhen me para në dorë
03/10 19:42
Top Channel/ “Arrijmë në 10 mln turistë”! Rama: Mund të ndërtojmë turizmin për 365 ditë
03/10 19:42
Top Channel/Shtëpi me qira do taksohen!Gati ligji që detyron regjistrimin si biznes për qiradhënësit
03/10 19:33