Top Channel/ Bimët kundër Covid, mjekësia alternative për të ndihmuar në rikuperimin nga sëmundja
16/04/2021 12:39

Mjekët aletrnativë thonë se Propolisi me rigon është një medikament bimor magjik për trajtimin pas Covidit. “Një vit e kisha në reanimacion djalin e vogël. Edhe në Itali e kisha shtruar. Kam gjetur shpëtim tek mjekimet bimore. Ja si është sot si kokrra e mollës. Djalin e vogël nuk e kam çuar ndonjëherë në spital. Ndërsa vetë marr Propolis që ma ka rekomanduar doktori. Atë e pi çdo ditë”, tha një person që ka konsumuar propolis. Kam pasur rezultate shumë të mira, për frymëmarrjen, astmën, që i kam trajtuar me vajin e dafinës që është i shkëlqyer. Madje kam kaluar një parainfarkt dhe me bimore i kam trajtuar kolesterolin, yndyrnat. “Jam inxhinier ekspert i bimëve. Unë së pari jam mjekuar për veten time me bimët medicinale. Mua më thanë doktorët se do të vdesësh nga kanceri në prostatë. Me 38 lloje frutash pylli i përzieja bashkë të gjitha dhe i kam pirë për 6 muaj. Dhe kur bëra analizat e dyta, ai që më bëri analizat e para, më tha që ky person duhet të ketë vdekur tani. Unë i thashë, që unë jam ai personi dhe jam gjallë”, tha inxhineri.

Top News – Strategjia 5 vjeçare e arsimit/ Qeveria planifikon të shpenzojë 500 mln euro
19/05 00:32
Top News – Akuzohet për vrasjen e çiftit Pasho/ Gjykata nuk ndryshon masën për Elona Kaleshën
19/05 00:31
Top News – Trafiku i klandestinëve vijon/ 1200 euro kalimi në Itali si shofer furgoni
18/05 22:16
Top News-Dyshohej për ushtarë grekë të vrarë/Varrosen pas 15vitesh eshtrat e 108 personave në Kosinë
18/05 21:56
Top Channel/ Pamje nga ceremonia e rivarrimit të 108 trupave të banorëve të Kosinës në Përmet
18/05 20:50
Top News – 37 vite burg për grupin e trafikantëve/ Gjykata e posaçme jep vendimin për Habilajt
18/05 20:48
Top Channel/ Trafik i rënduar, mijëra besimtarë nisen drejt kishës së Laçit
18/05 20:02
Top News – Ulet numri i rasteve aktive/ 39 të infektuar dhe 1 viktimë nga covid 19
18/05 20:00
Top Channel/ 10 vite burg për Habilajn/ Gjykata dënon bandën e hashashit, 37 vite për 4 të akuzuar
18/05 19:52
Top Channel/ Burrin s’ma vranë Licajt e Bajrat/Bashkëshortja e viktimës del në mbrojtje të dyshuarit
18/05 19:47
Top Channel/ 49 viktima në katër muaj/Nga janari deri në prill,më shumë aksidente se një vit më parë
18/05 19:44
Top Channel/ Shtyhet doza e dytë e vaksinës kineze, shkak është sasia e pakët
18/05 19:32
Top Channel/ U zhvarrosën si ushtarë grekë, kthehen pas 15 vitesh eshtrat e 108 banorëve të Përmetit
18/05 19:17
Top News – Eksportet në kohë pandemie/ Rekord historik në tregtinë e jashtme
18/05 18:20
Top Channel/ Nënshkruhet marrëveshja, Shqipëria do përhapë mësimdhënien e gjuhës italiane
18/05 18:00
Top News – Kriteret për një kryetar në PD/ Kush mund të jetë rivali i Lulzim Bashës
18/05 16:58
Top News – Rama dhe Meta përfundojnë në gjyq/ Në procesin gjyqësor përfshihet edhe kuvendi
18/05 16:58
Top Channel/ Demonstrata në Gjermani në mbështetje të palestinezëve
18/05 16:12
Top Channel/ 15-vjeçarja që do bëhet veterinere, dashurinë për kafshët do e kthejë në profesion
18/05 15:48
Top Channel/ Me vlerë 100 mln euro.Policia italiane tregon pamjet e drogës që do shkonte në Kosovë
18/05 15:41