Top Channel/ Biden kundër arrestit të Netanjahut! Rrëzon thirrjet e Gjykatës Ndërkombëtare Penale
24/05/2024 20:00

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News/ Kendall Jenner shfaq figurën e saj të mrekullueshme me bikini
15/06 15:10
Top News/ SHBA, sanksione grupit izraelit: Sulmoi ndihmat humanitare, të veprojë edhe Izraeli
15/06 15:08
Top Channel/ Përse u rrëzua propozimi i Putinit, Scholz: Nuk ishte serioz, e bëri prej samitit!
15/06 15:04
Top News/ Izraeli vret 2 pengje izraelite/ Vijon dështimi për lirimin e tyre nga Hamasi
15/06 14:50
Top News/ Putin kërcënon perëndimin: Nuk do të mbetet pa u ndëshkuar vjedhja e Rusisë
15/06 14:37
Top News/ OKB ngre alarmin në Gaza/ ‘Civilët po vdesin për bukë e ujë’
15/06 14:26
Top News/ Goditet rrjeti i prostitucionit në Greqi/ Në pranga tre shqiptarë, kërkohen dy të tjerë
15/06 14:25
Top Channel/ Re lufte i afrohen Suedisë? Avioni ushtarak rus shkel hapësirën ajrore!
15/06 13:37
Top News/ Rusia provokon NATO-n/ SU-24 shkel hapësirën ajrore të Suedisë, frikë për sulm
15/06 13:33
Top News/ Ballkani ‘minë me sahat’ për SHBA/ Biden zgjat urdhrin për gjendjen e jashtëzakonshme
15/06 13:32
Top Channel/ Frikë për destabilitet? Biden zgjat urdhrin e gjendjes së jashtëzakonshme për Ballkanin
15/06 12:38
Top Channel/ Përmirësohet Kate Middleton, princesha merr pjesë në paradën e mbretit Charles!
15/06 11:33
Top News/ ‘Po ndihmon agresionin rus’/ Liderët e G7 paralajmërojnë Kinën me sanksione
15/06 11:30
Top Channel/ Zvicër, sot samiti i paqes për Ukrainën: Rusia “nuk merr ftesë”!
15/06 11:30
Top Channel/ Samiti i G7 mbyllet me paralajmërim: Jo për Rusinë, por për…Kinën!
15/06 11:29
Top Channel/ Furtunë në qeverinë greke, Mitsotakis ndryshon katër ministra, shtatë zëvendës/ministra
14/06 23:12
Top Channel/ Stoltenberg: Propozimi i Putinit përmbush vetëm qëllimet e Rusisë
14/06 22:44
Top News/ Dy muaj me këmbë e duar të lidhura, 27-vjeçari rrëfen si u mbajt peng në Gaza
14/06 21:52
Top Channel/ Mitsotakis në krye të BE? “Politico” flet për komplot të Michel kundër Von der Lyen
14/06 20:01
Top Channel/ Negociatat për paqe! Biden marrëveshje me Zelenskyn, Putin bën ofertë me kushte
14/06 20:00