Top Channel/ Berberi i Brazilit në katar, 100 prerje flokësh. Richarlson: pres flokët nëse fitojmë
08/12/2022 21:30

Që nga 24 nëntor, në sallat e hotelit shumë luksoz Westin Doha që pret Brazilin, shfaqet shpesh një djalë me kapele. Ai nuk bën mrekulli me këmbët e tij, por me duar. Ai quhet Everson Perninha: berberi nga Rio që brazilianët kanë thirrur për të rregulluar floket. Unë jam këtu që nga 24 nëntori dhe kam bërë tashmë të paktën njëqind prerje flokësh”, tha ai me krenari. Njëri në veçanti kishte nevojë veçanërisht për të: "Lucas Paquetá më kërkoi t'i sjell fat, kur i shkurton flokët me mua, shënon. nga Neymar te trajneri Tite, të gjithë kanë prerw flokët ditët e fundit. që nga viti 2016 unë jam kujdesur për lojtarwt dhe stafin stërvitor. Unë jap mësime mbi tregtinë, ofroj konsulencë: është e rëndësishme të kuptojmë se në vende të ndryshme njerëzit duan stile të ndryshme". Për të, më me stil në Kupën e Botës është një brazilian: “Të gjithë kwrkojnw stil tw bukur flokësh sot, por Vinicius është ai që i pëlqen më shumë të ketë një prerje të përditësuar”. Megjithatë, një yll i Seleçaos i shpëtoi gërshërëve të tij: Richarlison tha se do të ndryshojë prerjen vetëm nwse shpallemi kampionë

Top Channel/ Protesta një javë në Francë, Kundërshtohet rritja e moshës së pensionit
31/01 22:36
Top Channel/ Eksperimenti me drogën në Kanada, s’do arrestohet kush mbanë deri në 2.5 gram
31/01 21:21
Top Channel/ Sanksionet Rusisë, në 2021 Rusia fitonte 110 milionë euro në ditë nga gazi, sot 30
31/01 21:21
Top News – Xiaomi hyn në tregun e mjeteve / Kinezët, gati për makinën e parë, kopje e McLaren
31/01 20:41
Top Channel/ Në burg për një vallzim/ Irani, çifti i të rinjve u kap duke kërcyer para një monumenti
31/01 19:04
Top News – SHBA ‘ndëshkon’ Kurtin/ Mediat serbe- Heq Kosovën nga agjenda e KiE!
31/01 18:49
Top News – Çfarë u vendos në Ambasadë!/ Hovenier zbulon bisedimet për asociacionin serb
31/01 17:29
Top News – Rusia nis bombardimet në lindje/ Ukraina në pritje të armëve perëndimore
31/01 17:21
Top News – Mbështet aplikimin e Kosovës në BE/ Parlamenti Europian vë dy kushte për Kurtin
31/01 17:13
Top News – Sot në Ukrainë, nesër në Azi! NATO ngre spektrin e aleancës Rusi-Kinë-Kore e Veriut
31/01 15:57
Top Channel/ Kupola e mbrojtjes kibernetike, Izraeli tregon si ndërtoi ushtrinë e luftës kibernetike
31/01 15:50
Top News – Mision pajtimi Ankara-Athinë/ Blinken viziton dy armiqtë aleatë
31/01 15:36
Top News – Rusia kërcënon vendet balltike!/ ‘Mos dërgoni avionë luftarakë në Ukrainë’!
31/01 15:36
Top News – Arushi Tedi në planetin e kuq! NASA na përshëndet me imazhin e jashtëzakonshëm
31/01 15:10
Top News – T’i jepet gjithçka për të mbaruar luftën! Johnson, mbështetësi më i flaktë i Ukrainës
31/01 15:10
Top Channel/ Konflikti i heshtur: Bota sytë nga Ukraina, Lindja e Mesme shpërthen sërish!
31/01 14:57
Top News – Putin ‘godet’ Britaninë e Madhe / E vetmja ekonomi që do tkurret, më keq se Rusia
31/01 14:52
Top News – I dënuar me 5 vite burg në Itali/ Arrestohet shqiptari, ra në ‘kurthin’ e policisë
31/01 14:42
Top News – U kap me drogë në makinë e shtëpi/ Pranga shqiptarit në Itali, sekuestrohen edhe para
31/01 14:42
Top Channel/ Vjen “vala e dytë”, grevat paralizojnë Francën: Macron nuk shpëton prej nesh!
31/01 14:32