Top Channel/ Bashkohen deputetët e PD.Mbledhje e përbashkët mes grupit të Bardhit dhe “Rithemelimit”
12/02/2024 15:39

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News/ Mbyllet me molotov protesta. Berisha flet nga shtëpia: Pluralizmi, fëmija im!
20/02 21:05
Top News/ A do të ketë dhunë në protestë? Pak para fillimit, ja si përgjigjet Gazment Bardhi
20/02 16:36
Top Channel/ Vizita zyrtare në Ankara! Rama takohet me Erdogan, shoqërohet nga disa prej ministrave
20/02 15:27
Top Channel/ Basha: Të hapen dosjet e UDB e KGB! Shumë shpejt nisma ligjore do dërgohet në Parlament
20/02 15:06
Top Channel/Amnistia miratohet të enjten! Pranohen propozimet e opozitës. Zgjerohet nr i përfituesve
20/02 15:05
Top Channel/ Amnistia, Manja: U pranuan disa amendamente. Pritet të shkojë në seancë të enjten
20/02 12:51
Top Channel/ Rama në Turqi, kryeson me Erdogan takimin e Këshillit të Bashkëpunimit Strategjik
20/02 11:46
Top Channel/ Amnistia drejt miratimit! Çuçi: E votojmë të enjten! Tabaku: Do ishte votë mbështetëse
19/02 14:57
Top Channel/ Ligji i sigurisë kibernetike, diskutohet në Komisionin Parlamentar të Ligjeve
19/02 12:32
Top Channel/ Mbledhja e PS, Çuçi: Marrëveshja Rama-Meloni dhe Amnistia Penale të enjten në Kuvend
19/02 12:32
Top News/ Ndërtohet rruga e re në Shëngjergj/ Veliaj- Në fokus të bashkisë edhe fshatrat
18/02 13:01
Top Channel/ Përgatitjet për protestën/ Bardhi dhe Noka bëjnë takime me anëtarët e PD në Elbasan
17/02 15:18
Top News/‘O burra të shpëtojmë Shqipërinë’/ Berisha i drejtohet Ramës-O tradhtar, 20 shkurti po vjen
16/02 22:50
Top News/ Kërkon të betohet si kryetar bashkie/ Gjykata Kushtetuese cakton seancën për Belerin
16/02 21:46
Top News/ Berisha-O tradhtar, 20 shkurti po vjen, shqiptarët do të japin atë që meriton!
16/02 21:38
Top News/ Berisha- Qytetarë ju ftoj të mos pranoni të jeni një komb i përçmuar
16/02 21:37
Top News/ Berisha nga ballkoni- 20 shkurti është dita ‘O burra të shpëtojmë Shqipërinë!’
16/02 21:36
Top News/ Vdekja e Navalny, Berisha:1 minutë heshtje për opozitarin e pamposhtur të Putin-it
16/02 21:35
Top News/ Berisha-Në këto 10 vite, u rrokullisëm në mënyrë të pamëshirshme nga Edi Rama
16/02 21:33
Top News/ Përjashtimet nga Kuvendi/ 25 deputetë të opozitës të ndëshkuar në Shkurt
16/02 18:25