Top Channel/ Basha do të merret në pyetje për paratë ruse, i pari para grupit të auditit në PD
27/09/2022 15:17

Ledina Mandija ishte produkt i eksperimentit politik Rama-Basha në vitin 2017, kur opozita u bë pjesë e qeverisjes, kohe për të cilën Lulzim Basha është vënë nën akuzë se ka marrë para 500 mijë dollarë nga Moska. Pesë vite më pas, ish/zëvendës kryeministrja teknike, Ledina Mandija, e cila u ftua nga Basha për të garantuar zgjedhjet, tashmë është thirrur nga Berisha për t’i hetuar ato.

Top News – Gjykata Kushtetuese, për momentin pa vakanca!/ Me 9 anëtarë, por ‘rrezikon’ Vitore Tusha
07/12 20:15
Top News – Nga kreu i KLP në Gjykatën Kushtetuese / Presidenti Begaj dekreton Genti Ibrahimin
07/12 19:55
Top News – ‘Agresori, agjent policie’/ PD-Sulmi ndaj Berishës, porosi e Edi Ramës
06/12 18:13
Top News – Të gjithë dënojnë dhunën/ Reagimet nga SHBA dhe rivalët e Berishës brenda PD
06/12 18:02
Top News – Sulmi ndaj Berishës bën ‘xhiron’ e botës / Mediat e huaja: Përgjaket por del në tribunë
06/12 17:48
Top Channel/ Jo vetëm samiti BE – Ballkani Perëndimor, tjetër Samit me rëndësi do mbahet në Tiranë
06/12 15:40
Top Channel/ “Një lajm i mirë”, gazetari Veliu tregon marrëveshjen e rëndësishme nga Samiti
06/12 15:38
Top Channel/ Emigracioni i paligjshëm dhe energjia, çfarë pritet të sjellë Samiti për Shqipërinë
06/12 15:36
Top Channel/ Dhuna ndaj Berishës, Veliu tregon si u prit nga mediat e huaja: Në pikëpyetje siguria
06/12 15:26
Top Channel/ ‘Të gjithë në skaner’, masa sigurie në Bulevard, patrullojnë edhe qen antieksploziv
06/12 15:25
Top Channel/ Ambasada e SHBA reagon pas dhunës ndaj Sali Berishës: U skandalizuam
06/12 15:22
Top Channel/ I gjuajti me grusht, Berisha: Lirojeni agresorin, autori është ulur në samit
06/12 15:20
Top Channel/ ‘Mesazhet për Ukrainën më të zbutura”, Gjepali analizon deklaratat e liderëve të BE
06/12 15:19
Top Channel/ Berisha ‘si Papa’: Apeloj policinë të lirojë agresorin tim. Rama autor I vetëm
06/12 15:17
Top Channel/ Identifikohet agresori i Sali Berishës, pas sulmit u dhunua nga protestuesit
06/12 15:16
Top Channel/ Berisha mbyll protestën nga PD: Rama armiku më i egër pas Enver Hoxhës
06/12 15:15
Top Channel/ Ulet tarifa e Roaming në BE! Komisioni për Zgjerim: Do të ndihmojë qytetarët e bizneset
06/12 15:01
Lajme Maratonë – Berisha mbyll protestën, liderët europianë gati për konferencë – 06 Dhjetor 2022
06/12 14:58
Top Channel/ Protesta e opozitës/ Mbahet në të njëjtën ditë me Samitin e BE në Tiranë
06/12 14:54
Top Channel/ Samiti BE-Ballkani Perëndimor, analiza në studio çfarë përfiton Shqipëria
06/12 14:51