Top Channel/ Antonela zbulon se konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, por u largua
10/06/2021 09:15

Antonela Berishaj ishte të martën e ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” foli më shumë për rrugëtimin e saj televiziv në emision, e jo vetëm. Ajo tregoi se ka konkurruar edhe në “Uomini e donne”, që është versioni italian i programit të dashurisë të Top Channel, por për një arsye të fortë ajo hoqi dorë. Antonela rrëfeu se mënyra si ajo do të merrte pjesë në të, nuk ishte ajo që dëshironte, pasi do të ishte nga ana e vajzave që luftonin për djemtë. “Kisha konkurruar dhe atje, sepse kisha tre vite single. Por unë doja të më ngacmonin, jo t’i ngacmoja unë djemtë”, u shpreh ajo. Antonela tregoi gjithashtu se i është vërtet mirënjohëse “Për’puthen”, pasi edhe pse nuk gjeti dashurinë, i ka hapur shumë dyer. Ajo konfirmoi se do të jetë pjesë e “Top Arena”, ndërkohë që i pëlqejnë emisionet, dhe të bëjë show në përgjithësi.

Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Stela përballet me Armandon pas situatës së tensionuar mes tyre – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Çudit Gilberta: Më pëlqejnë dy burra, nuk jam ende e vendosur – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:09
Samiu i thotë zemër, Gilberta vihet në siklet – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:08
Top Channel/ Polici i dehur i pret këmbët të riut, shkaktari i aksidentit iku nga vendi i ngjarjes
11/06 09:08
Çimi del me Lindën, ama insisiton të bëj për vete Stelën… – Përputhen +40, 9 Qershor 2021
10/06 09:16
Top Channel/ Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie e ndërron jetë!
10/06 09:16
Top Channel/ Antonela zbulon se konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, por u largua
10/06 09:15
Lindita josh në takim Ilirin, ana që se kishim parë me herët – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Top Channel/ Francë, votuesi i zemëruar qëllon me shuplakë Macron në mes të rrugës!
09/06 09:13
Lindita i hipën në krah Ilirit, po Gilberta si reagoi? – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Giuseppe rrëfen sekretin e jetës: Një fëmijë të dytë që nuk ja ka treguar djalit – Përputhen +40
08/06 09:23
Kërcim në studio, kush zgjodhi kë? – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Giuseppe çmend Shqipen dhe e ngre ne krah – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Stela rikthehet dhe mes lotësh shpjegon situatën që degradoi – Përputhen +40, 5 Qershor 2021
06/06 09:11
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021
06/06 09:11
Mevlani i “Për’puthen” surprizon Iljazin me dy gra dhe i kërkon këshilla – Dua të të bëj të lumtur
06/06 09:11
Iliri mes Lindës dhe Gilbertës, provokime dhe tensione… – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06 09:06
Giberta e ashpër ndaj Ilirit mos bëj si “pjeshku” – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06 09:06