Top Channel/Ana fshihet pranë aeroportit/ Vajza nga Shqipëria është në pritje të urdhrit për evakuim
17/08/2021 15:07

Vajza nga Shqipëria që ndodhet ende në Afganistan është vendosur në kontakt me autoritetet shqiptare prej disa ditësh. Ajo ka kërkuar ndihmë edhe nga autoritetet amerikane që ndodhen ende në Kabul. Ndërkohë që alarmin për sigurinë e Anës nga Tirana e ka dhënë e motra e saj e cila kontaktoi autoritetet shqiptare për të kërkuan ndihmë.

Top Channel/ “Opozita me dy standarde”, Veliaj: Fitojmë më 2025, ata vazhdojnë si më 1997
17/06 19:39
Top Channel/ Ish-banorja e BBV nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet
17/06 19:16
Top Channel/ Vajza e ish-deputetes ‘i vë flakën’ rrjetit, me bikini të zeza dhe kapele kauboj
17/06 18:33
Top News/ Taksimi i profesionistëve të lirë / 30 mijë persona në pritje të Gjykatës Kushtetuese
17/06 18:06
Top News/ Zjarr në Fier, rrezikohen banesat/ Banorët pretendojnë se ka qenë i qëllimshëm
17/06 17:01
Top Channel/ Pedonalja e Bulqizës ‘pushtohet’ nga qentë endacakë dhe kafshët
17/06 16:42
Top News/ Përplasi për vdekje këmbësoren/ Arrestohet shoferi që shkaktoi aksidentin në Kamëz
17/06 16:12
Top Channel/ Vatër e madhe zjarri në Fier, rrezikohen banesa dhe biznese
17/06 15:53
Top News/ Nis sezoni i zjarreve/ Rrezikohen banesat në Fier, flakët shkrumbojnë sipërfaqe të mëdha
17/06 15:44
Top Channel/ Sherri në familjen mbretërore/ Janë pushuar hetimet për nxjerrjen e videos në media
17/06 15:23
Top Channel/ Nën hetim për pasurinë me bashkëshorten, sulmon Dumanin, Meta: Spak, parti prokurorësh
17/06 15:15
Top Channel/ Fermerët i tremben tregut/ Në prag të vjeljes së shalqinit, çmimi shitjes nuk ju pëlqen
17/06 15:14
Top Channel/ Lagjja e re tek “5 Maji”! Veliaj inspekton ndërtimet për familjet e prekura nga tërmeti
17/06 15:07
Top Channel/ Berisha: Vendim korruptiv! Ish kryeministri për mbetjen në fuqi të shpalljes
17/06 15:05
Top Channel/ Berisha mbetet non grata në Angli! Gjykata e Emigracionit rrëzon apelimin e avokatëve
17/06 15:03
Top Channel/ Ministria e Brendshme pas vendimit për Berishën: Non grata u shpall me prova
17/06 14:53
Top News/ Princi e publikoi vetë videon/ Prokuroria pushon hetimet për pamjet e dhunës
17/06 14:50
Top Channel/ Zbulohet urdhri i Rrumbullakut! Policët do të deklarojnë edhe dhuratat që marrin…
17/06 14:16
Top News/ A kanë marrë dhurata nga ‘krimi’!/ Thellohet Vettingu, policët duhet të vetëdeklarohen
17/06 13:10
TopNews/ Aksion ndaj evazionit në turizëm/ Tatimet shënjestrojnë baret, Booking e makinat me qira
17/06 13:01