Top Channel/ AMP arreston punonjësin e Policisë dhe tre persona, dy të tjerë vihen nën hetim
25/05/2024 12:02

Një punonjës policie me detyrë Trup Shërbimi i Patrullës së Përgjithshme pranë Komisariatit Fier ka rënë në pranga bashkë me tre persona të tjerë për prodhim dhe shitje droge. Në pranga ra polici Lorenc Gropa dhe shtetasit Klevis Gropa, Ledjon Gropa, Skerdilajd Levendi, ndërsa nën hetim janë vënë Maliq Gropa dhe Bruno Festimaj.

Top News/ Dortmund “vishet” kuqezi, shqiptarët festë në rrugët e qytetit gjerman
15/06 18:31
Top News/ Aksident i trefishtë në Shkodër-Lezhë, bllokohet qarkullimi
15/06 18:30
Top Channel/ Shqiptarët “pushtojnë” Dortmundin! Mijëra tifozë presin ndeshjen me valle dhe këngë
15/06 18:03
Top Channel/ “Benzi” përplasi për vdekje këmbësorin, publikohet momenti i aksidentit
15/06 18:02
Top News/ Athina paralajmëron Shkupin, kërkon zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
15/06 18:00
Top Channel/ Nesër Kurban Bajrami, nis festa në Bulqizë
15/06 17:18
Top Channel/ Aksident i rëndë në Shkodër-Lezhë! Përplasen 3 makina, pamje mjetet bëhen ‘copë e çikë’
15/06 16:54
Top Channel/ “Super Mario”” në Shëngjin! Djaloshi që e ka lidhur jetën me detin
15/06 15:29
Top Channel/ Shuhet zjarri në Shkodër! U dëmtuan 5 shtëpi dhe 80 njësi tregtare nga flakët
15/06 15:13
Top Channel/ Meta, thirrje për të marrë armët/ Ish-presidenti pasi u pyet nga Spak, me vare në dorë
15/06 15:09
Top News/ Festa e Kurban Bajramit/ Kryetari i Komunitetit Mysliman uron besimtarët
15/06 14:56
Top News/ Makina merr para të moshuarin në Durrës, shoferi ikën nga vendngjarja
15/06 14:36
Top News/ Trump, marrëdhënie shumë të mira me Putin: Do të ndal armiqësinë me Ukrainën për 24 orë
15/06 14:28
Top News/ Aksident i rëndë në Durrës, ‘Benz-i’ përplas për vdekje të moshuarin
15/06 14:10
Top Channel/ Aksident me vdekje në Durrës, makina përplas 78-vjeçarin, autori ia mbath
15/06 13:43
Top Channel/ I moshuari përplaset në Durrës, Dëshmitarja: Ishte Benz i bardhë, iku me shpejtësi
15/06 13:36
Top News/ Arrestohet protestuesi i opozitës/ Procedohen 6 të tjerë, u përplasën me policinë
15/06 13:34
Top Channel/ Pezullohen 126 leje drejtimi dhe arrestohen 35 shoferë! Gjobiten 30 mijë të tjerë
15/06 13:30
Top News/ Princesha e Uellsit shfaqet në publik/ Për herë të parë që kur u diagnostikua me kancer
15/06 13:01
Top News/ Dronë e radar në rrugë/ Arrestohen 35 shoferë, vendosen afro 28 mijë gjoba
15/06 12:59