Top Channel/ Amnistinë penale bashkë me opozitën, votohet në parim në Komisionin Parlamentar
12/02/2024 15:18

Sagës së gjatë të diskutimeve për amnistinë nga ku do të përfitojnë mbi 700 dënuar dhe 2000 persona të tjerë në shërbim prove po i vjen fundi. Komisioni parlamentar i sigurisë miratoi në parim projektligjin ndërsa përfaqësuesja e ministrisë së drejtësisë, shprehu gadishmërinë në hartimin e një opinioni për amendamentin e Enkelejd Alibeajt.

Top News/ Mbyllet me molotov protesta. Berisha flet nga shtëpia: Pluralizmi, fëmija im!
20/02 21:05
Top News/ A do të ketë dhunë në protestë? Pak para fillimit, ja si përgjigjet Gazment Bardhi
20/02 16:36
Top Channel/ Vizita zyrtare në Ankara! Rama takohet me Erdogan, shoqërohet nga disa prej ministrave
20/02 15:27
Top Channel/ Basha: Të hapen dosjet e UDB e KGB! Shumë shpejt nisma ligjore do dërgohet në Parlament
20/02 15:06
Top Channel/Amnistia miratohet të enjten! Pranohen propozimet e opozitës. Zgjerohet nr i përfituesve
20/02 15:05
Top Channel/ Amnistia, Manja: U pranuan disa amendamente. Pritet të shkojë në seancë të enjten
20/02 12:51
Top Channel/ Rama në Turqi, kryeson me Erdogan takimin e Këshillit të Bashkëpunimit Strategjik
20/02 11:46
Top Channel/ Amnistia drejt miratimit! Çuçi: E votojmë të enjten! Tabaku: Do ishte votë mbështetëse
19/02 14:57
Top Channel/ Ligji i sigurisë kibernetike, diskutohet në Komisionin Parlamentar të Ligjeve
19/02 12:32
Top Channel/ Mbledhja e PS, Çuçi: Marrëveshja Rama-Meloni dhe Amnistia Penale të enjten në Kuvend
19/02 12:32
Top News/ Ndërtohet rruga e re në Shëngjergj/ Veliaj- Në fokus të bashkisë edhe fshatrat
18/02 13:01
Top Channel/ Përgatitjet për protestën/ Bardhi dhe Noka bëjnë takime me anëtarët e PD në Elbasan
17/02 15:18
Top News/‘O burra të shpëtojmë Shqipërinë’/ Berisha i drejtohet Ramës-O tradhtar, 20 shkurti po vjen
16/02 22:50
Top News/ Kërkon të betohet si kryetar bashkie/ Gjykata Kushtetuese cakton seancën për Belerin
16/02 21:46
Top News/ Berisha-O tradhtar, 20 shkurti po vjen, shqiptarët do të japin atë që meriton!
16/02 21:38
Top News/ Berisha- Qytetarë ju ftoj të mos pranoni të jeni një komb i përçmuar
16/02 21:37
Top News/ Berisha nga ballkoni- 20 shkurti është dita ‘O burra të shpëtojmë Shqipërinë!’
16/02 21:36
Top News/ Vdekja e Navalny, Berisha:1 minutë heshtje për opozitarin e pamposhtur të Putin-it
16/02 21:35
Top News/ Berisha-Në këto 10 vite, u rrokullisëm në mënyrë të pamëshirshme nga Edi Rama
16/02 21:33
Top News/ Përjashtimet nga Kuvendi/ 25 deputetë të opozitës të ndëshkuar në Shkurt
16/02 18:25