Top Channel/ Akull në rrugët e juglindjes, dëborë ndaloi, temperaturat zbresin ndjeshëm
22/01/2022 12:47

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Epo padashur pakuptuar, Antoneta përfundoi në takim 4 minuta me Blerimin – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Blerimi nuk lë moment pa “gjuajtur” Antonetën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Për herë të parë, Përputhen 1,2,3 bëhen bashkë në një program– Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Sa bukur; Përputhen ndihmoi që një baba të lidhet më shumë me të bijën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Vjehrra donte ti merrte vajzën, sot një mesazh të bukur për Çiljetën – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Antoneta, kaq në siklet…Çfarë ndodhi?! – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Edhe pse e divorcuar marrëdhënia e Çiljetës me vjehrrën është e afërt – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Ngjarje të patransmetuara, rrëfime të Antonetës dhe Argjendit – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:31
Ky është një moment i patransmetuar nga Përputhen, për çfarë bëhet fjalë? – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Përputhen në kulmin e pandemisë, Antoneta, tregon takimet në studio të ndara- Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Argjendi rikthehet, por inati me Ritvanën nuk i ka shkuar… – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Antoneta, konkurrentja e parë, që shkeli në Përputhen – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Antoneta dhe Fationi diskutime: Përputhen 1 apo 2? – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Argjendi: U hakmora ndaj Ritvanës, thash të vërtetën, ajo ka qenë në shtëpinë time – Përputhen
24/05 19:30
Ja moment i parë i sikletshëm në historinë e Përputhen – Përputhen, 24 Maj 2022
24/05 19:30
Fatjon kuqari rikthehet, dhe nuk kursen kunjat – Përputhen, 23 Maj 2022
23/05 19:31
Fationi: Eksperienca në Përputhen më ndryshoi jetën – Përputhen, 23 Maj 2022
23/05 19:30
Fationi: Për mua Mevlani është dështim i madh… – Përputhen, 23 Maj 2022
23/05 19:30
Arjani thumbon Fationin: Vajzat që pëlqeje, flinin me të tjerë – Përputhen, 23 Maj 2022
23/05 19:30
Fationi kapet me Bledin… – Përputhen, 23 Maj 2022
23/05 19:30