Top Channel/ “After Party” BBV3 bëri bashkë ish-banorët dhe VIP-at, çfarë nuk u pa gjatë festës
28/05/2024 12:35

“After Party” i Big Brother VIP 3 Albania ka bërë bashkë ish-banorët e këtij edicioni dhe ato të kaluara. Pjesë e festës kanë qenë fituesja Egla Ceno, finalistët Jul Deda, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi. Gjithashtu në festë morën pjesë edhe Meri Shehu, Roza Lati, Françeska Murati, Ervin Gonxhi dhe ish-banorë të tjerë. Ilnisa dhe Meritoni mbërritën bashkë në festë të dy të veshur me të zeza. Gjatë festës, Heidi dhe Juli janë parë shumë të afërt, duke lënë të nënkuptuar se miqësia e tyre e nisur brenda shtëpisë do të vijojë edhe jashtë. Heidi ka qenë shumë pranë edhe Bora Zemanit, të cilat janë parë duke kërcyer me njëra-tjetrën. Ajo është parë me syze në sy gjatë gjithë mbrëmjes, por ka treguar se i ka mbajtur për shkak të një problemi në sy. Në skenë performuan fituesi i edicionit të dytë, artisti Luiz Ejlli, Bardhi dhe Fifi. Luizi u pa duke kërcyer së bashku me Eglën dhe shiheshin shumë pranë njëri-tjetrit. Kjo festë e kuruar deri në detaje bëri bashkë dhe shumë VIP-a, moderatorë, gazetarë, artistë dhe figura të televizionit dhe rrjeteve sociale.

Berisha: Dumani kërkon të mbushë xhepat, të premten sërish para bashkisë
18/06 22:49
Top Channel/ Berisha sërish akuza ndaj Britanisë: Non-Grata pa asnjë provë
18/06 19:46
Top News/ Rrëzohet kërkesa për pezullimin e ligjit për profesionistët e lirë/ 4 padi në Kushtetuese
18/06 18:04
Top News/ Zjarr i madh në Gjirokastër, flakët i afrohen zonave të banuara
18/06 17:54
Top Channel/ Masivi shkëmbor bie mbi makinë, disa të plagosur në afërsi të Shkallës së Tujanit
18/06 17:46
Top News/ Aksident në Rrugën e Arbrit, gurët rrëshqasin nga lartësia, bien mbi makinë
18/06 17:43
Top News/ Tuneli i Llogarasë drejt hapjes. Lehtëson lëvizjen drejt jugut, bonus për turizmin
18/06 16:52
Top Channel/ Zjarr në pjesën e sipërme të Malit të Gjerë në Gjirokastër, pamje nga vendi ngjarjes
18/06 16:47
Top News/ Kryeministri Rama dhuron gjak. Fushata kombëtare e dhurimit vullnetar të tij
18/06 16:11
Top Channel/ Vapë dhe pickime/ Në qendrat shëndetësore në plazhe turistët kërkojnë ndihmë mjekësore
18/06 15:31
Top Channel/ Sindikata kundërshton Rrumbullakun! S’është dakord me formularin e vetëdeklarimit
18/06 15:28
Top Channel/ Provimi i matematikës! Matura shtetërore, 28 mijë nxënës testuan njohuritë
18/06 15:18
Top Channel/ Bashkëpunim Tirana-Porto! Veliaj pret kryebashkiakun portugez
18/06 15:16
Top Channel/ Rama dhuron gjak: Ndihmë jetike por edhe rigjenerim për ata që dhurojnë
18/06 15:15
Top News/ Komisioni antikorrupsion ‘Xhafaj’ / Shkresë institucioneve: Dërgoni ekspertët për reformat
18/06 15:14
Top Channel/ Amnistia po vazhdon/ Pas lirimit të 780 të burgosurve, 107 të tjerë kërkojnë lirinë
18/06 15:10
Top Channel/ Gjykata nuk e fal Berishën! Apeli rrëzon kërkesën. Pas 21 qershorit rrezikon mandatin
18/06 15:08
Top News/ ‘Kushtetuesja të shfuqizojë ligjin’ / Tabaku krah profesionistëve të lirë në gjykatë
18/06 14:44
Top News/ Zjarri në tregun e rrobave në Shkodër/ Tregtarët e prekur kërkojnë ndihmë nga bashkia
18/06 14:42
Top News/ Profesionistët e lirë ‘në dorë’ të Kushtetueses / Gjykata nis shqyrtimin e katër padive
18/06 14:41