Top Channel/ “After Party” BBV3 bëri bashkë ish-banorët dhe VIP-at, çfarë nuk u pa gjatë festës
29/05/2024 08:59

“After Party” i Big Brother VIP 3 Albania ka bërë bashkë ish-banorët e këtij edicioni dhe ato të kaluara. Pjesë e festës kanë qenë fituesja Egla Ceno, finalistët Jul Deda, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi. Gjithashtu në festë morën pjesë edhe Meri Shehu, Roza Lati, Françeska Murati, Ervin Gonxhi dhe ish-banorë të tjerë. Ilnisa dhe Meritoni mbërritën bashkë në festë të dy të veshur me të zeza. Gjatë festës, Heidi dhe Juli janë parë shumë të afërt, duke lënë të nënkuptuar se miqësia e tyre e nisur brenda shtëpisë do të vijojë edhe jashtë. Heidi ka qenë shumë pranë edhe Bora Zemanit, të cilat janë parë duke kërcyer me njëra-tjetrën. Ajo është parë me syze në sy gjatë gjithë mbrëmjes, por ka treguar se i ka mbajtur për shkak të një problemi në sy.

Zbulohet dokumenti sekret! Cako, Edi Rama pasardhës i… Globalizmi, ç’po ndodh me të? – E Diell
24/06 09:26
Françeska flet për shtatëzaninë, Zhaklina i bashkohet jurisë! Histori tronditëse, rikthehet Hilda
24/06 09:25
Edicioni Informativ, 23 Qershor 2024, Ora 12:00
24/06 09:24
Edicioni Informativ, 22 Qershor 2024, Ora 19:30
23/06 09:05
Ekskluzive/ Adrola Dushi: Ja djali që jam dashuruar! Historia prekëse e Tiri Gjocit – S’e Luan Topi
23/06 09:04
Misteri i një fisi të harruar ILIR. Një varr mbreti? – Gjurmë Shqiptare
23/06 09:04
Megi Pojani mbyll sezonin e pestë të Për’puthen – Ep. 194 Përputhen 21/06/2024
22/06 09:13
Murati bën për ujë të ftohtë Roelën – Ep. 194 Përputhen 21/06/2024
22/06 09:13
Edicioni Informativ, 21 Qershor 2024, Ora 15:00
22/06 09:12
Përballja e keqe mes Erikës dhe Buçit, nuk pritej – Ep. 193 Përputhen 20/06/2024
21/06 09:14
Edicioni Informativ, 20 Qershor 2024, Ora 19:30
21/06 09:12
Edicioni Informativ, 20 Qershor 2024, Ora 15:00
21/06 09:12
Gabriela refuzon të qëndroj në studio me Aurelin, ai ikën – Ep. 192 Përputhen 19/06/2024
20/06 09:25
Roela dhe Alba përballen në studio – Ep. 192 Përputhen 19/06/2024
20/06 09:25
Edicioni Informativ, 19 Qershor 2024, Ora 15:00
20/06 09:24
Orjani çohet të godasë Ronaldo Sharkën, pas ironisë që i bëri – Ep. 191 Përputhen 18/06/2024
19/06 09:18
Aureli lë studion, se Gabriela ka kërkuar të mos jenë në një studio – Ep. 191 Përputhen 18/06/2024
19/06 09:18
Edicioni Informativ, 18 Qershor 2024, Ora 12:00
19/06 09:17
Roela rrëfeu se ka bërë s*ks me Vedatin, Murati reagon ashpër – Ep. 190 Përputhen 17/06/2024
18/06 09:40
Edicioni Informativ, 17 Qershor 2024, Ora 15:00
18/06 09:40