Top Channel/ 7 minuta: UFO filmohet duke fluturuar në krah të avionit, ndryshon formë!
29/07/2021 10:09

Pasagjeri i një avioni mbeti i hutuar nga ajo që pa jashtë dritares: një objekt i cuditshëm, që të bënte menjëherë të mendoje për Ufo-t, fluturoi në krah të mjetit për të paktën 7 minuta. Turisti gjerman, i cili u kthye në dëshmitarin e ngjarjes së rrallë e filmoi momentin. Pamjet tregojnë sesi objekti i bardhë ndryshon formë ndërsa lëviz në krah të avionit. Lajmin e përcolli britanikja Daily Star, sipas të cilës objekti në fillim i shtrirë kthehet e merr formë “Y-je”. Sipas një youtuber-i, kjo mund të jetë një "formë jete e bazuar në plazmë". Kam parë këto pamje të pabesueshme nga filmimet e një pasagjeri në bordin e një avioni, të cilat tregojnë sesi objekti fluturues ndyrhson formë”, shprehet ai. Avioni po fluturonte në gati 9 miëj metra lartësi. Pamjet u shpërndanë në një faqe të Reddit, ku nuk kanë munguar edhe komentet e skeptikëve. Raporti i qeverisë amerikane mbi UFO-t, i publikuar përpara disa kohësh, nuk e përcaktoi qartë nëse objektet e shqyrtuara prej tij ishin të krijuara nga njeriu, duke përdorur një teknologji tejet të sofistikuar, fenomene natyrore apo të një natyre jashtëtokësore.

Top News – Brnabiç revoltohet me Ramën/ Kërkoi njohjen e Kosovës
26/09 09:58
Top Channel/ Digjen qendrat e automjeteve/ Kosovë, dyshime se autorët janë serbët e protestave
26/09 09:58
Top Channel/ Florian Marku kampion bote! Momenti ku babai feston fitoren e tij
26/09 09:57
Tensione të forta dhe lot, gjithçka ndodh në këtë episod – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Ritvana përballet me Argjendin, pas shumë situatave – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Tensione të forta; Edi kapet keq me Bashkimin, ndërpritet programi – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Shpërthen Alvisa: Ada je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje, debatet nuk sosin – Përputhen
24/09 09:04
Mikela e pret Argjendin me këmbët e para: Po na përdor – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:04
Surpriza që befason Mikelën, Alvisën dhe Adën – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:03
Ada trullos me linjat e saj në takim Brunon, por edhe Edin e Mikelën – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Me bikini, Ada bën për vete Brunon në takim – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Një biberon si “dhuratë”, Ada xhindos Edin – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Mikela dhe Ada konfliktohen, Bruno hyn në mes ti ndajë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17
Edi shkrihet me Alvisën, je shumë e mirë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17
“Budallaçkë, je për gjynah” Mikela dhe Ada kapen sërish – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:16
Edi dhe Ada përplasen në studio, dalin mesazhet që kanë nisur në privat – Përputhen, 20 Shtator 2021
21/09 09:21
Alvisa; Ada pse e puthe në takim Edin, e tani thua nuk me intereson – Përputhen, 20 Shtator 2021
21/09 09:21
Top Channel/Prag konflikti në kufirin Kosovë-Serbi, serbët bllokojnë rrugën-shkojnë njësi speciale!
21/09 09:20
Exclusive – Big Brother Vip, 19 Shtator 2021
20/09 09:38
Ekskluzive: Merita Halili & Raif Hyseni hapin dyert e shtëpisë së tyre në Amerikë E Diell 19/09/2021
20/09 09:38