Toni Gogu: Pa dyshim qe do ketë ndryshime emrash dhe toni, por duhet kryer misioni…
12/02/2024 16:45

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Deklarata ekskluzive e Zekës: Vjosa Osmani kundër Kurtit, ndodh përçarja…. – Top Talk
23/02 16:35
Zeka plas BOMBËN: Besnik Bislimi as me gruan e tij nuk shkon në shtrat pa pyetur Kurtin… -Top Talk
23/02 16:34
Maqedonia e Veriut me një president shqiptar? Zeka dhe Nesho nxjerrin prapaskenën – Top Talk
23/02 16:30
Plas DEBATI Zeka-Nesho: Shpërthen Vjosa Osmani KUNDËR Kurtit, përçarje në Kosovë – Top Talk
23/02 16:26
PS “ndez motorët” për zgjedhjet 2025/ Blendi Klosi i bindur për fitoren…
22/02 16:52
Klosi për opozitën: Po luajnë si macja me miun, bëjnë sikur afrohen por…
22/02 16:52
Klosi iu përgjigjet akuzave të PD për Amnistinë Penale, ja kush përfiton…
22/02 16:51
Blendi Klosi i thotë të gjitha: Nga Amnistia Penale te një ‘fitore shembullore’ – Top Talk
22/02 16:40
“Dalin sheshit skenaret e PD”, çfarë pritet nesër në parlament dhe hapi i radhës – Top Talk
21/02 16:43
E fortë! “Protestuesit e PD mbeten në burg opozita nuk e voton Amnistinë” – Top Talk
21/02 16:42
“Mashtrime”… Bledion Nallbati sqaron amendamentin për Amnistinë Penale – Top Talk
21/02 16:40
Godet Nallbati: Ja skema si u përdor amendamenti për amnistinë penale… – Top Talk
21/02 16:38
“Vetëflijohen në Tik Tok dy të mitur”, Karamuço nxjerr rastet/ Demiri ngre ALARMIN
20/02 17:10
A do të mbyllet TIK TOK? Karamuço zbulon takimin me drejtuesit dhe çfarë pritet
20/02 17:06
Sulmet Kibernetike, Karamuço: Ja si na nxorën spiunin kinez/Eksperti IT flet për masat parandaluese
20/02 17:05
Deklarata të forta: Skenaret opozitare për PROTESTËN 20 shkurt/ Strategjia e Ramës – Top Talk
19/02 16:40
Strategjia e Ramës për mandatin e 4/ Çfarë pritet nga amnistia, bashkimi i votave PS-PD
19/02 16:37
“Basha nuk ka as talent e as intuitë politike”/ Tirana del në protestë? Flet Skënderi & Alibali
19/02 16:34
“PD në një bashkim ARTIFICIAL enkas për datën 20 shkurt”, zbërthen gjithçka Skënderi
19/02 16:33
Paralajmeron Ngjela: Pas pak kohe do shihni pse erdhi Blinken/ Ja pse shmangu opozitën…
16/02 16:52