Tjetër ditë e nxehtë/ Diell dhe temperatura deri në 42 gradë, njihuni me parashikimin e motit
30/07/2021 08:11

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie me 1 gradë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 21°C në 34°C, në zonat e ulëta nga 27°C në 41°C dhe në zonat bregdetare nga 29°C në 42°C.

Roberto Baggio goditet në kokë, 5 grabitës futen në shtëpinë e tij! / Wake Up
21/06 10:34
Quizz me shkodran’, Jul Deda nuk njeh Luiz Ejllin! / Wake Up
21/06 10:25
Jul Deda baba për herë të tretë? Mbani frymën me përgjigjen e tij… / Wake Up
21/06 10:24
Jul Deda: Heidi premtoi se do më marrë në telefon, nuk e ka bërë! Kam konsideratë për të / Wake Up
21/06 10:22
A do rikthehet Jul Deda në Top Channel? Logo e dashur për mua dhe… / Wake Up
21/06 10:19
Loja në wake Up/ Pas ca gotash, Tiku tha shumë perla dhe disa shtrak-shtruk. / Wake Up
21/06 09:55
Ju digjet lëkura në plazh? Ja çfarë duhet të bëni menjëherë! / Wake Up
21/06 09:51
Erjona Shehu: Kremi i diellit të aplikohet çdo 60 minuta në fytyrë, në trup çdo dy orë / Wake Up
21/06 09:50
A duhet t’i përdorim vajrat nxirës? Po ato të bëra në kushte shtëpie? Flet dermatologia / Wake Up
21/06 09:42
Alergjitë nga dielli, si t’i kuptojmë? Simptomat që shfaqen janë këto… / Wake Up
21/06 09:41
26 vite martesë/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi në proces divorci. Zbulohen arsyet! / Wake Up
21/06 09:22
Justin Timberlake bëhet meme, polici që e arrestoi nuk e njohu! / Wake Up
21/06 09:21
Sot dita më e nxehtë e muajit, 41 gradë Celcius. Kujdes, evitoni oraret e pikut! / Wake Up
21/06 09:19
Cili mendoni se është ekipi më i fortë në Euro 2024? / Wake Up
21/06 09:16
Shkurte Fejza: Më dridhet zemra kur këndoj “Mora fjalë”,nuk i festoja ditëlindjen fëmijëve!/ Wake Up
20/06 10:48
Historike/ Futbollistët heqin dorë nga shpërblimet për t’u barazuar me gratë!/ Wake Up
20/06 10:35
Shkurte Fejza rrëfen emocionet e ndeshjes së Shqipërisë: Sy e veshë jemi tek ata!/ Wake Up
20/06 10:33
Shkurte Fejza feston sonte 50 vite karrierë me koncert madhështor në Tiranë!/ Wake Up
20/06 10:28
Altin Rraklli: 6 minuta më shumë, Shqipëria do fitonte me Kroacinë!/ Wake Up
20/06 10:27
Loja në Wake Up/ Shefi ngriti zërin për të thirrur shtrak-shtruk e tij besnik/ Wake Up
20/06 10:03