Tiranë ‘mes flakëve’/Nga protesta te Samiti, çfarë do të ndodhë nesër? | Zona Zero Top News
05/12/2022 21:43

Të ftuar sot në pjesen e pare te Zona Zero ishin anëtari PD-së, Arben Ristani si dhe gazetari Flogert Muça të cilët kanë folur për situatën në PD si dhe çfarë po ndodh me primaret, kush do të jet fituesi? Të ftuar sot në pjesen e dyte Zona Zero ishin Gazetari Bledian Koka si dhe Ibsen Elezi të cilët kanë folur për primaret në PD si dhe si po shkojnë zgjedhjet dhe cili nga kandidatët ka më shumë mundësi të fitojë

Vizita e Vjosa Osmanit në Mal të Zi/ Politologu ‘zbërthen’ mesazhet | Breaking Top News
09/02 11:30
Vokshi reagon për përjashtimin: Po mundohen të fshehin skandalin McGonigal | Zona Zero Top News
08/02 23:45
‘Basha mund të dënohej 6 vjet burg për larje parash’/Berisha: Rama e mori peng… | ZonaZero TopNews
08/02 21:58
Berisha: Rama fut Sinaloan në zyrë, ecën me parime mafiozësh | Zona Zero Top News
08/02 21:58
Berisha: Rama e përdori McGonigal si vrasës me pagesë kundër shqiptarëve | Zona Zero Top News
08/02 21:53
Dosja McGonigal/ Berisha: Aktin e ka bërë Edi Rama, njeh vetëm gjuhën e forcës | Zona Zero Top News
08/02 21:49
Xhunga: Amerikanët e kanë lëshuar Edi Ramën, mesazhet që po jep Amerika | Zona Zero Top News
08/02 21:41
Agron Duka: Do bëjmë kërkese që të ndryshohet kodi zgjedhor, partitë e mëdha… | Zona Zero Top News
08/02 21:39
Albi Xhunga flet për partitë e vogla: Hidheni vallen sipas muzikës | Zona Zero Top News
08/02 21:39
‘Partitë e vogla duhet të dinë të luftojnë’/ Xhunga analizon zgjedhjet e ardhshme | ZonaZero TopNews
08/02 21:38
Albi Xhunga merr Live ftesën nga Kreu i PAA-së, Agron Duka/ Ja përgjigja e tij… | ZonaZero TopNews
08/02 21:36
Situata politike/ Agron Duka:Një parti e vogël është shumë e vështirë të mbijetojë |ZonaZero TopNews
08/02 21:34
Situata brenda PD-së dhe akuzat ndaj Ramës/ Analizon Agron Duka | Zona Zero Top News
08/02 21:34
Skandali me shitjen e fëmijës në Durrës/ Si qëndron e vërteta? | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Bomba/ Familjarët kishin shitur fëmijë më para, këta e shisnin më lirë | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Shokuese/ Zbulohet skema e tmerrshme e dy prindëve që donin të shisnin fëmijën | Zona Zero Top News
08/02 21:12
Tronditëse/ Shitet fëmija për 5 mijë euro/ Denoncimi i Fiks Fare | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Arrestohet babai që do shiste fëmijën ende pa lindur | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Shitja e fëmijës në Durrës/ Këmbanë alarmi për punonjësit socialë | Zona Zero Top News
08/02 21:11
Mirëmbajtja e ashensorëve/ Administratori: Duhen inspektime periodike, kush… | Zona Zero Top News
08/02 20:05