‘Tigri’ në hetim/ Zbulohen prapaskenat e pasurive të Arben Ahmetajt | Zona Zero Top News
24/03/2023 22:15

Në emisionin e plotë ndoqët: Në pjesë e parë ishin gazetari Poli Hoxha, gazetari Bledan Koka si dhe avokati Redi Ramaj të cilët kanë folur për hetimin e Arben Ahmetaj dhe pasuritë e marra nga SPAK në pjesèn e dyte ishte avokat Elis Bilali ii cili ka folur për arrestimin e Allqi Bllakos dhe ngatërrimin e akuzave për këtë të fundit në pjesën e tretë ishte Ylli Manjani i cili ka folur për situatën politike në vend si dhe aferën korruptive të Arben Ahmetajt në pjesën e katërt ishin Muhamet Hajrullahu si dhe Artan Muhaxhir të cilët kanë folur për talimin e Kurtit dhe Ramës të dielën në Tiranë si dhe kanë treguar detajet se çfarë pritet nga takimi në pjesën e peste ishte Hisen Berisha i cili ka folur për 24 vjetorin e ndrëhyrjes së NATO-s dhe ka rrëfyer detajet tragjike nga lufta ne pjesën e gjashtë ishte Politologu Arsim Sinani i cili ka folur për takimin mes Kurtit dhe Vuçiç si dhe zgjedhjet në Kosovë në pjesën e shtatë ishte gazetari Ervin Baku i cili ka folur për sport, si dhe ka bërë parashikimet për ndeshjen Poloni-Shqipëri

Dorëhiqet Sali Berisha?! Deputeti demokrat zbulon të papriturën, ja kur do ndodhë… | Zona Zero
07/06 21:39
Ndërtimi po fundos euron, eksperti zbulon pse ka rënë vlera në kursin e këmbimit#ZonaZero TopNews
07/06 20:54
Pas euros bie edhe paundi britanik, eksperti zbulon ç’po ndodh me këmbimin valutor |ZonaZero TopNews
07/06 20:53
Çfarë po ndodh në veri të Kosovës, a do vijojnë protestat? | ZonaZero TopNews
07/06 20:52
Kryetarët e komunave në veri nuk largohen nga detyra, asnjë tolerim… | Zona Zero Top News
07/06 20:41
Ndërkombëtarët fajsojnë Kosovën për situatën në veri, politologu analizon situatën |ZonaZero TopNews
07/06 20:40
Top News – Basha: Duhen lista të hapura, qytetarët të zgjedhin përfaqësuesit e tyre
07/06 20:37
Top News – Propozimi i Bashës: Veting politikanëve sipas parimit ‘ndiq paranë’
07/06 20:37
Top News – ‘Dako simbol i shitblerjes së votës”, Basha: Shpresojmë që SPAK të bëjë punën si duhet
07/06 20:36
Ç’po ndodh me euron, rënie drastike/ Nga po vijnë lekët në Shqipëri?! | Zona Zero Top News
07/06 20:28
Kurti-Vuçiç në një takim, por kush do t’i ndërmjetësojë | Zona Zero Top News
07/06 20:25
Kurti s’ka maturi, politologu Arifi rëndit gabimet e Albin Kurtit | Zona Zero Top News
07/06 20:24
Albin Kurti i pamposhtur, po sulmohet por nuk duhet t’i trembet Amerikës | Zona Zero Top News
07/06 20:18
Si gënjeu Lulzim Basha me dorëheqjen? Loja e tij me ikjen dhe rikthimin | Zona Zero Top News
07/06 20:12
Loja hipokrite që po bëhet me Kosovën, analisti Shala analizon porosit për Kurtin |Zona Zero TopNews
07/06 20:10
Eskobar ujë të ftohtë Albin Kurtit, çfarë kërkohet nga ndërkombëtarët | Zona Zero Top News
07/06 20:09
Berisha rikthehet me protesta, po kur? Deputeti Luan Baçi zbulon vendimin | Zona Zero Top News
07/06 20:03
Berisha dërgon në Strasburg zgjedhjet e 14 majit, ç’po ndodh? | Zona Zero Top News
07/06 19:53
Ikën Sali Berisha? Deputeti jep përgjigjjen, ja kur pritet të largohet | Zona Zero Top News
07/06 19:48
Kush është LUANI që po sulmon Albin Kurtin, sa fuqi ka për të fituar kryeministri? | Zona Zero
07/06 19:47