“Ti nuk ke hall se ajo është pa shtëpi, ke hall se ka shkelur ligjin”, debat mes Shkrelit dhe Sokos
26/11/2020 22:29

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Publikohet sondazhi i IPSOS për zgjedhjet e 25 Prillit, gjetjet për Ramën dhe Bashën, debatet
26/02 01:15
Sondazhi/ Ja si do të votonin shqiptarët nëse zgjedhjet do të mbaheshin të dielën, surprizat
25/02 23:55
Sondazhi, Lufta kundër korrupsionit, sa besim kanë Shqiptarët te Rama dhe Basha?
25/02 23:38
Si do ta vlerësonit punën e Qeverisë & Opozitës? Flasin: Abilekaj, Gjekmarkaj, Hila dhe Mazniku
25/02 23:17
“Do të doja që vendi të drejtohej nga Rama apo nga Basha”? Zbuloni të dhënat e sondazhit
25/02 22:58
Sondazhi/ IPSOS: Kush do ti fitojë zgjedhjet e 25 Prillit? Rama 44%, Basha 24%, Kryemadhi 2%
25/02 22:41
Sondazhi/ IPSOS, Cilat janë tre problemet kryesore në vend? Mësoni gjetjet e sondazhit
25/02 22:01
“50% e shqiptarëve shesin kafe, 50% pijnë kafe”, ja si i përgjigjet Spahiu pyetjes për pandeminë
25/02 22:01
Manziku për menaxhimin e pandemisë, gjysma e popullsisë mendojnë se është menaxhuar mirë
25/02 22:01
IPSOS/ Si e menaxhoi Rama pandeminë? Gjekmarkaj: Shifrat janë në kontraditë
25/02 22:00
Sondazhi/ Si e menaxhoi Rama pandeminë? 56 % mirë, Hila: Shifrat janë të përputhshme
25/02 22:00
Sondazhi/ IPSOS, Si e menaxhoi Rama pandeminë? 56 % mirë, Abilekaj: Çudi
25/02 21:48
Sondazhi/ Shqipëria po shkon në drejtimin e duhur apo të gabuar? 47 % drejtimi i gabuar
25/02 21:47
IPSOS dhe Top Channel sjellin sondazhin e parë për zgjedhjet, ja metodologjia që u ndoq
25/02 21:32
Open – Më mirë bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Bylykbashi dhe Duka përballë Patozit dhe Shabanit
25/02 00:30
Duka debaton ashpër me Patozin: Parti e re është Shabani jo ti e Jozefina
24/02 22:53
“Përçarja e Opozitës”, Zyla: Basha thotë që tani është radha ime për të ardhur në pushtet
24/02 22:38
Ti djalë ke qenë edhe te Partia Agrare Ambjentaliste, Duka ja thotë në sy Zyles
24/02 22:37
Patozi: Rama po i del njerëzve nga frigoriferi, lavatriçja, njësoj do jetë edhe Basha
24/02 22:26
Shabani: Kërkoj mbështetjen e atyre që se duan Ramën por s’kanë besim te Basha
24/02 22:15