Thirrja e kreut te VV në Tiranë: Është jetike që Kosova të mbështetet nga Shqipëria
15/06/2021 22:00

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – A është arratisur Adriatik Llalla?Debate mes avokatëve Ngjela,Braho,Lapaj, Hazizaj e Gjokutaj
23/09 03:04
Një e nga një që të tërë do të kalojnë nga ajo vërë, Ngjela e mbyll me batutë emisionin për Llallën
22/09 23:15
Lapaj: Ambasadorja Kim po kujdeset qe te çojë përpara vokacionin popullor për drejtësi
22/09 23:06
Ndikoi lufta mes Llallës & Lu tek vendimi sotëm? Batuta e Ngjelës, CIA e di çfarë po flasim ne sonte
22/09 22:55
Ngjela:Ku i ka gjetur Llalla pasuritë? Hazizaj: I bleu me dëmshpërblimin e babait si ish i pëndjekur
22/09 22:54
Sekuestrimi i një shtëpie dhe 4 parcelave tokë, Avokati i Llalës: Është pasuri e rivlerësuar
22/09 22:49
Ledio Braho përshëndet vendimin për Llallën por kërkon që dënime të ketë për funksionarët në detyrë
22/09 22:48
Bashkëshortja e Llallës i ngre gishtin e mesit gazetarëve, Lapaj tregon historinë e dollibashit
22/09 22:47
Av. Vishaj përshëndet vendimin për dënimin e Llallës, SPAK të vazhdojë me ata që janë në pushtet
22/09 22:25
Av.Lapaj: Ky vend nuk bëhet vetëm duke dënuar ata që pinë një cigare hashash
22/09 22:24
Ngjela i përmend rastin se si u mbrojt Maks Haxhia, Hazizaj i kërkon të lexojë akuzat dhe vendimin
22/09 22:13
Anila Hoxha pyet Hazizajn: Ku ndodhet Llalla dhe a ka mundësi të kërkojë azil politik? Përgjigja
22/09 22:12
Pse se e njeh ti Adriatik Llallën do bëjmë siç thua ti? Debate të forta mes Gjokutajt dhe Vishajt
22/09 22:02
Av.Lapaj: Llalla duhet të perballet me dinjitet, nuk mund të fshihet, ndërhyn Vishaj
22/09 22:01
Av.Gjokutaj komenton kontrollin e Policisë në shtëpinë e Llallës, e dinin që nuk ishte aty
22/09 22:01
Ngjela: Llalla ishte injorant, e mori Meta dhe e vuri Kryeprokuror, dënimi shenjë e mirë
22/09 21:54
Del foto e Llallës në një stacion autobusi në Itali, Ngjela: Shpëton vetëm po iku në Rusi
22/09 21:53
Flet avokati i Llallës, Hazizaj: Klienti im është i sëmurë, u bë kohë që nuk komunikoj me të
22/09 21:52
Plane nga vendngjarja/ Policia shkon në shtëpinë e Ish-Kryeprokurorit Llalla, por nuk e gjen aty
22/09 21:51
Deklarata bombë, Anila Hoxha: Llalla u largua 2 javë më parë në Itali, u shpall në kërkim kombëtar
22/09 21:49