Testi i drogës! 2 punonjëse policie rezultojnë përdoruese, ja roli i tyre | Breaking Top News
07/12/2021 11:12

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Ngjela plas bombën: Berisha me automatik në dorë do vriste Ramën në 21 Janar | Breaking Top News
21/01 17:30
Deputetja e PS: Vaksinimi dhe masat! Ende s’kemi shkuar në epidemi… | Breaking Top News
21/01 15:02
PD në dy pjesë kundërshtare e lehtë? Ja si reagon deputetja e PS | Breaking Top News
21/01 15:00
A është penduar PD e Bashës nga zgjedhjet e fundit lokale? Përgjigjet Pampuri | Breaking Top News
21/01 14:55
Deputetja e PD: Nuk ndihem e frikësuar dhe s’më tund asnjë dosje kërcënuese | Breaking Top News
21/01 14:55
Deputetja e PD zbulon kur do bëhen publikë kandidatët për 6 Bashkitë | Breaking Top News
21/01 14:55
Pse Meta shmangu bisedimet me PD për vendimin në 6 Mars? Reagon deputetja e PD | Breaking Top News
21/01 14:49
Deputetja e PD: Demokratët s’duhet ta shohin votën e ndarë sepse i shërben Ramës | Breaking Top News
21/01 14:48
Zgjedhjet 6 Mars! Si po i përzgjedh kandidatët PD e Bashës, ndryshe nga Berisha | Breaking Top News
21/01 14:48
Shpërthen Vata: S’ka infrastrukturë sporti – Moderatorja: Janë ndërtuar stadiume! | Breaking TopNews
21/01 14:39
A është gati PS për zgjedhjet e pjesshme? Flet deputetja e PS, Spahiu | Breaking Top News
21/01 14:37
Dy PD në zgjedhjet e pjesshme/ Deputetja e PS zbulon si e shohin kundërshtarin | Breaking Top News
21/01 14:30
Reshje dëbore në Librazhd! Kryetari i Bashkisë merr masat emergjente | Breaking Top News
21/01 14:14
Ngjela: Saliu ra brenda me gjithë familjen, ra në tragjizëm me gënjeshtrat e tij | Breaking Top News
21/01 14:11
Ngjela parashikon zgjedhjet: Shkodra qan për Saliun, por do ta harrojnë… | Breaking Top News
21/01 14:11
Shpërthen Ngjela: Lëvizja e Saliut nuk është ligjore, s’ka vendim gjykate | Breaking Top News
21/01 13:45
Avokat Ngjela zbërthen vendimin e Metës për dekretimin e zgjedhjeve të pjesshme | Breaking Top News
21/01 13:45
Ngjela: 4 të vrarë në 21 Janar që s’kanë gjetur ende prehjen në varr… | Breaking Top News
21/01 13:38
Avokat Ngjela: 21 Janari dhe Gërdeci janë të Berishës, ky korrupsion krijon dhunë |Breaking Top News
21/01 13:37
Shokon Ngjela: Çmenduri, Saliu me automatik në dorë do vriste Ramën… | Breaking Top News
21/01 13:37