Terrorizonte shoferët e tjerë me frigoriferin anti-shpejtësi!/ Wake Up
03/02/2023 09:24

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Bledi Mane: Qetsori “old school”, i bëra një meme dhe mu lëshua i gjithë Dukati/ Wake Up
30/03 10:55
Bledi Mane: Kam marrë kërcënime për pëlqimin që kam për Nitën nga dy gra…/ Wake Up
30/03 10:52
Bledi Mane: Me ikjen e Kiarës, Luizi do jetë “danoç”, lojtar më i fortë 4D/ Wake Up
30/03 10:50
Dorjana Bezat: Gazetarët duhet të kenë një status, ndjehem e pambrojtur/ Wake Up
30/03 10:39
Bledi Mane: Sulmi në Top Channel, shumë janë hidhëruar e shumë janë gëzuar…/ Wake Up
30/03 10:37
Agim Baçi: Gazetarëve mashtrues duhet t’u hiqet e drejta e profesionit/ Wake Up
30/03 10:36
Agim Baçi: Nëse nuk funksionon drejtësia, media do jetë gënjeshtare/ Wake Up
30/03 10:35
Dorjana Bezat: Të punoje në fasadën me plumba, ndjesia më e keqe/ Wake Up
30/03 10:32
Agim Baçi: Sulmi ndaj Top Channel do lërë gjurmë/ Wake Up
30/03 10:32
Dorjana Bezat: Gazetare gënjeshtare, më cilësuan zyrtarët kur thashë të vërtetën/ Wake Up
30/03 10:31
Mbjetje biologjike në një nga gëzhojat, analiza në selinë e Europolit/ Wake Up
30/03 10:31
Gazetarja: Po analizohen makinat dhe lëvizjet gjatë ditëve të mëparshme/ Wake Up
30/03 10:31
Bledi Mane: Kiara zgjohet dhe fle me Bora Zemanin në kokë, adhuron famën!/ Wake Up
30/03 10:28
Olta-Luizit: Je kafshë dhe agresiv, banorët të kanë frikë/ Wake Up
30/03 09:49
Kiara Tito reagon në Instagram: Me Luizin sinqerisht, realisht/ Wake Up
30/03 09:47
A do ketë Luizi fatin e Donaldit?!/ Wake Up
30/03 09:46
Luizi: Dua një bebush me Kiarën dhe shtëpi te “Myslym Shyri”/ Wake Up
30/03 09:45
Shëndeti i Papës përkeqësohet pas fotove artificiale me Moncler/ Wake Up
30/03 09:43
“Arrestimi i dhunshëm i Donald Trump” dhe rreziku Deep Fake/ Wake Up
30/03 09:41
“Sulmi në Top Channel/ Në polici kanë mbërritur mesazhe, po verifikohen”/ Wake Up
30/03 09:37