Tensionet Greqi-Turqi/ Mitsotakis takohet me Tsipras, reagon edhe Macron
24/07/2020 04:15

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Edicioni Informativ, 28 Shtator 2020, Ora 00:00
28/09 00:45
Pompeo viziton Greqinë/ E dyta brenda pak muajve, mesazh për konfliktin me Turqinë
27/09 22:32
Vitrina e Librit/ Valsi i Lamtumirës – Milan Kundera – 27 Shtator 2020
27/09 20:30
Edicioni Informativ, 27 Shtator 2020, Ora 19:30
27/09 20:11
Shuhet Goran Paskaljeviç/ Regjisori i bashkëprodhimit të parë shqiptaro-serb “Muajt e Mjaltit”
27/09 20:09
Liga vijon me “avazin”/ Protestë, jo futboll as këtë javë
27/09 20:03
Top News – “Ja çfare më mungon…”Alesia Bami zbulon në “Dream Team”
27/09 19:55
E moshuara që pret turistë/ 73 vjecarja menaxhon prej vitesh bujtinën në qytetin e Gjirokastrës
27/09 19:52
Covid-19 dhe paragjykimi/ I telefonojnë natën 127-ës pasi duan që të mos marrin vesh fqinjët
27/09 19:41
Exclusive/ Grabitja e Rinasit, dilemat e hetimit, për policët dhe punonjësit e Aeroportit
27/09 19:34
Top News – Covid në Itali, 1766 të infektuar/ 17 viktima në një ditë
27/09 19:09
Pallatet e reja në Tiranës/ Këshilli bashkiak i hap rrugën procesit.Veliaj:Edhe 10 parkingje publike
27/09 19:03
Top News – Dhuratë për Princin George/ Dhëmbi i peshkaqenit të zhdukur
27/09 18:49
Festivali i muzikës Baroque/ Tingujt në në kishën e Shën Nikollës në Shelcan të Elbasanit
27/09 18:44
Top News – 137 të shëruar në 24 orë/ Covid, 106 të infektuar, 2 viktima
27/09 18:29
Top News – Vatrat e reja të Covid-it/ Francë, në shkolla e universitete
27/09 18:15
Top News – Azerbajxhani e Armenia/ Luftë për Nagorni-Karabakun
27/09 18:14
Shkodër, protestë për rrugën/ Kërkojnë përfundimin e investimit pasi aksidentet po marrin jetë
27/09 18:05
Restaurimi i kishës së Maligradit/ Një thesar historik në ishullin e Liqenit të Prespës
27/09 18:02
Vitrina e Librit/ Valsi i Lamtumirës – Milan Kundera
27/09 18:00